Dorota Szelągowska kocha “Pudelka”. Podała zabawny powód!

Prezenterka i projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska (42 l.) przyznała, że kocha serwis “Pudelek”. Jednak powód, jaki podała jest zaskakujący. 

“Pudelek” to jeden z serwisów plotkarskich i większość osób odwiedza tę stronę w poszukiwaniu sensacyjnych wiadomości na temat gwiazd czy celebrytów. Zupełnie inny powód ma jednak Dorota Szelągowska.

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

Projektantka nawiązała do artykułów, jakie “Pudelek” zamieszcza na jej temat. Przy okazji obśmiała zdjęcia publikowane przez serwis:

 

Kocham pudelka. Serio. Jak tylko czuję się brzydka i stara wchodzę na losowo wybrany artykuł o sobie i już mi lepiej. Bo wiecie, odkąd fotografia weszła w etap cyfrowy to człowiek w ogóle nie wie jak wyglądał kilka lat temu. Ma foldery zapchane super wersją siebie – inne wersje wykasował OD RAZU, nawet zanim zdążył obrazić się na fotografa.

Dopiero po latach orientuje się, że stracił wszelkie szanse porównania teraz i kiedyś. No więc, jak mam kryzys to sobie wchodzę i widzę starą brzydką babę z czasów, co myślę, że byłam taka ekstra i „to se ne vrati” ,a potem patrzę w lustro i stwierdzam, że jednak niewiele się zmieniło. I że to jest ok. Przynajmniej constans. Serdecznie polecam.

 

Tym samym projektantka zadrwiła z “Pudelka” i starych zdjęć, jakie pojawiają się w serwisie. Widać też, że Szelągowska ma do siebie sporo dystansu w kwestii wyglądu

 

Poniżej wspomniane przez projektantkę fotografie!

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

https://www.instagram.com/dotindotin/

 

 

https://www.instagram.com/p/CqViqanMRmH/