Aleksandra Domańska urodziła. Fanom zadała zagadkę co do płci i imienia dziecka!

Aleksandra Domańska (32 l.) to aktorka znana z serialu “O mnie się nie martw” oraz “Mecenas Porada”.

Jednak Aleksandra Domańska znana jest też ze zdecydowanych poglądów i kontrowersyjnych zachowań. Aktorka prowadziła profil, który obserwowało 245 tysięcy osób. I tam dosyć często publikowała swoje rozbierane zdjęcia. Prawdopodobnie z tego powodu nie dostała pewnej roli to to bardzo rozgoryczyło aktorkę.

Wtedy “pożegnała się” z instagramem publikując kolejne zdjęcie, na którym jest nago [zobacz tutaj].

 

Po pewnym czasie jednak Domańska “przeprosiła się” z instagramem i założyła nowy profil o nazwie “domanska_naprawde”. Obecnie ma 87 tys. obserwujących, ale aktorka nadal w specyficzny sposób komunikuje się z fanami. Zamieściła na przykład zdjęcie swojego ciążowego brzucha i nóg, gdzie wyraźnie widać rozstępy.

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

 

Fotografię podpisała:

 

#lubiłamjąjaksięnierozbierała [lubiłam ją jak się nie rozbierała]

 

Aleksandra Domańska nie ujawniła jednak żadnych informacji na temat ciąży. Nie podała, kto jest ojcem dziecka, nie ujawniła też płci. Wczoraj za to zamieściła zdjęcie oraz wpis, z którego wynika, że już urodziła. 

 

https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

 

Jednocześnie, w odpowiedzi na różne spekulacje zadała swoim fanom zagadkę:

 

Słuchajcie, nie wiem, skąd te wieści o płci, bo nigdzie nie podawałam. Ale jedno jest pewne. Jest 50% szans, że to dziewczynka i 50%, że chłopczyk. Ale za to imię jest „no gender”! Dziękuję za miłe słowa. Kocham!

– napisała Domańska.

 

Imiona unisex to przede wszystkim imiona zagraniczne, na przykład Alex, Robin czy Carol. Domyślacie się, jak Aleksandra mogła nazwać swoje dziecko?

 

>>>Sylwia Bomba przypadkiem zdradziła powód rozstania Dody z Emilem Stępniem! “To jest smutne, kiedy kobieta kocha mężczyznę, a on…”

 

https://www.instagram.com/p/CUo_BeOosDj/

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.