ROLNIK SZUKA ŻONY: Internauci UJAWNIAJĄ prawdę o SARZE! Czy któraś z kandydatek programu jest szczera?!

Dom Karola to skupisko najciekawszych zdarzeń programu. Być może dlatego, że wybrane przez niego kandydatki naprawdę walczą o jego względy i chcą zdobyć jego serce. Przynajmniej tak się wszystkim wydawało…

 

Po ostatniej randce z Sarą nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie ją wybierze. Namiętne pocałunki, czułości i wspólne wylądowanie w…wodzie, nie zostawiały złudzeń, że to w tej uczestniczce Karol jest zabójczo zakochany.

 

Internauci zdradzają, że owszem rolnik zdecyduje się na Sarę, ale nic z tego nie będzie. Kilka osób przysięga, ze widziało ją bawiącą się w warszawskich klubach z innymi mężczyznami i…Justyną, czego dowodem jest poniższe zdjęcie. Co więcej, Sara pracował  tvnie i nawet nie zamierzała wyprowadzić się z szalonej Warszawy na nudną wieś. Program dla niej też miał stać się okazją do lansu.

 

Po wszystkich ostatnich rewelacjach związanych z Justyną i innymi uczestniczkami, wcale nie zdziwi nas fakt, że Sara też okaże się interesowną manipulantką. Jednak stwierdzenie, że w telewizji nic nie jest prawdziwe spełnia się w przypadku tego programu w 100%. Czekamy tylko na newsy, że rolnicy to podstawieni aktorzy i będziemy mieć komplet skandalu!

Patrz, jak Sara i Justyna się “nie cierpią”:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *