ZASKAKUJĄCY FINAŁ programu “Rolnik szuka żony”! KAROL nie wybierze żadnej kandydatki…

Najnowsze doniesienia o programie, mogą nie spodobać się fanom Karola. Nikt nie miał wątpliwości, że po ostatniej randce ze Sarą na której Karol dotykał jej ud, całował się z nią i przytulał, że to właśnie na nią się zdecyduje. Okazuje się, że wszystko się zmieni!

 

Podobno Karol z wszystkimi kandydatkami wybrali się na potańcówkę na której przesadzili z alkoholem. Szalał na parkiecie z Sarą i podczas tanecznych akrobacji niefortunnie wypuścił dziewczynę z rąk. Sara przez niego upadnie na tyle groźnie, że wyląduje w szpitalu! To nie koniec – Karol się tym nie przejmie i wróci sobie jakby nigdy nic do domu spać.

 

Sara wpadnie w szał i po powrocie ze szpitala zrobi Karolowi straszną awanturę. To sprawi, że rolnik nie zdecyduje się na żadną kandydatkę… Przynajmniej tak twierdzi informator Pudelka.

 

Jeżeli to wszystko się wydarzy i oczywiście telewizja to wyemituje to przed nami naprawdę ciekawy odcinek… Jeżeli tak właśnie zachował się Karol, to wcale się Sarze nie dziwimy… Ale, że Justyny nie wybrał w takiej sytuacji? Hm… Może już żadna kandydatka nie będzie już chciała mieć nic wspólnego z takim egoistą, jakim może okaże się rolnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *