Ta kandydatka pożałowała udziału w “ROLNIK SZUKA ŻONY”! Poszło o FINAŁ programu! Internauci wypatrzyli ważny szczegół W ZWIASTUNIE i nie zostawili na niej suchej nitki!

Chyba żadna z edycji programu nie była tak szeroko komentowana w internecie jak ta. W najbliższą niedzielę będzie finałowy odcinek “Rolnik szuka żony”. Internauci przestudiowali już zwiastun programu i już zauważyli zmiany w kandydatkach! Chodzi o kandydatki Zbyszka, na które wylała się fala hejtu!

 

Komentujący zauważyli, że Iwona zmieniła fryzurę, ale to nie wszystko – ucieszyli się, że w końcu “umyła włosy”. Przewija się to stwierdzenie w setkach komentarzy…

Hejterzy nie zapominają też o Ewie, która chyba po raz kolejny poświęciła “kieckę za dwie stówy” dla Zbyszka.

Wątek tych dziewczyn jest najbardziej oczekiwany przez widzów, którzy mają nadzieję, że w końcu dziewczyny przeproszą za swoje zachowanie.

Zresztą czytanie kilkuset komentarzy, że ma się nieumyte włosy, że jest się wredną, niemiłą babą, która na zawsze zostanie starą panną w jakimś stopniu było dla tych dwóch kobiet nauczką i lekcją, jak nie należy się zachowywać.

 

Udział w takim programie często bywa ryzykowny, montaż może być dla bohaterów nieprzychylny. W prawdziwym życiu kandydatki muszą borykać się z niemiłymi opiniami, które powstały tylko na bazie tego, co pokazała telewizja.

 

Nie możemy zapominać, że telewizja kłamie.

ŹRÓDŁO: facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *