Sarze nie udało się złapać rolnika, znalazła szczęście u boku INNEGO UCZESTNIKA! NOWA PARA w ROLNIK SZUKA ŻONY! Domyślasz się, kto jest wybrankiem Sary?

Jest niedziela, zapewne wiele osób czeka na wieczór, aby zobaczyć najlepszą telenowelę, jakim jest program “Rolnik szuka żony”. Główni bohaterowie są już po wyborach, więc już wiadomo kto miłości w programie nie znalazł. Zaraz, zaraz są pogłoski o nowej miłości, która narodziła się na planie programu. Sara ma już chłopaka! Domyślacie się kogo?

 

Oprócz kandydatek na żony, w tej edycji było też trzech panów, którzy walczyli o względy rolniczki Małgorzaty. Jak wiadomo wybrała najmłodszego Pawła, ale jeden z panów zdobył względy Sary! Chodzi o Dawida, wyjątkowo dowcipnego kandydata, który określenie z przepisu szarlotki “utrzyj jajka” uznał za jakąś lokalną gwarę.

Nie znane są jeszcze szczegóły, w jakich okolicznościach Sara z Dawidem się zbliżyli do siebie, ale finał tuż tuż, więc może zdradzą początek ich znajomości.

 

Jedna para z poprzedniej edycji postała w taki sam sposób  w programie i dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem, mimo że rolnicy wcześniej ich odrzucili.

Być może dla Dawida i Sary to też początek czegoś pięknego? Zobaczymy!

ŹRÓDŁO: pudelek.pl, instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *