Rocznica śmierci Anny Jantar. Zobacz niepublikowane dotąd zdjęcia!

Anna Jantar to niezapomniana artystka znana z piosenek takich jak “Tyle słońca w całym mieście”, “Nic nie może wiecznie trwać”, czy “Radość najpiękniejszych lat”. Urodziła się 10 czerwca 1950 r. a zmarła 14 marca 1980 roku.

Tego dnia Anna Jantar leciała z nowego Jorku do Warszawy na pokładzie samolotu samolotu Ił-62 „Mikołaj Kopernik”. Niestety samolot rozbił się w pobliżu lotniska Okęcie. Zginęli wtedy wszyscy pasażerowie oraz załoga.

W rocznicę śmierci gwiazdy, Natalia Kukulska zamieściła niepublikowane dotąd zdjęcia swojej mamy.

 

https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Każdego roku Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar w rocznicę jej śmierci. Zazwyczaj dodawała zdjęcia z archiwum prywatnego. Tym razem pokazała fotografie z niepublikowanej dotąd sesji zdjęciowej. 

 

43 lata minęły odkąd nie powstał żaden nowy kadr… te co zostały pomagają pamiętać i wspominać. „Stykówki”, które widzicie dostałam od Pani Doroty, córki Tadeusza Kubiaka, fotografa, który często umieszczał w swoich kadrach moja mamę. Dostałam więcej nowych, nieznanych ujęć i bardzo jestem za to wdzięczna. Obiecuję, kiedyś się podzielić.

– zapewniła.

 

I dodała:

 

To niesamowite, że tyle lat po śmierci cały czas możemy odkrywać ją – Waszą i moją Annę Jantar. Dziękuję za wszystkie dowody pamięci a wkrótce w tym temacie opowiem o pewnym graficznym projekcie…

 

Internauci dziękowali za podzielenie się tymi fotografiami. Wskazywali też, że Natalia staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy. 

 

Anna Jantar – https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

https://www.instagram.com/p/Cpx9oQ2IOiC/