Justyna ŻYŁA podczas WYWIADU dla “Dzień Dobry TVN” zdradziła swoje plany na PRZYSZŁOŚĆ! Teraz zamierza napisać KSIĄŻKĘ!

Wszystko na to wskazuje, że Justyna Żyła na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Żona naszego skoczka choć jest początkującą celebrytką świetnie sobie radzi, przykładem jest jej rozbierana sesja dla “Playboya”. Ostatnio udzieliła również obszernego wywiadu telewizyjnego dla “Dzień dobry TVN”. Podczas rozmowy opowiadała min. o tym co skłoniło ją do wzięcia udziału w odważnej sesji w magazynie dla Panów i swoich planach na przyszłość.

 

 

 

 

Żona Piotra Żyły zdradziła, że od pewnego czasu planowała udział w rozbieranej sesji, ponieważ chciała mieć pamiątkę na starość. Mimo, że miała wiele obaw postanowiła uwiecznić swoje ciało na zdjęciach, póki czuje się atrakcyjna i pewna siebie. Zdjęcia przypadły jej do gustu i jest z nich bardzo zadowolona. W wywiadzie nawiązała również do konfliktu z Piotrem Żyłą i jego  upublicznieniu. Zdradziła, iż to bolesne wyznanie sprawiło, że “kamień spadł jej z serca”.

 

 

 

Justyna Żyła postanowiła również opowiedzieć o tym co planuje zrobić w przyszłości. Jednym z jej największych marzeń jest napisanie książki. Jednak wielu może się rozczarować jej tematyką, ponieważ nie napisze nic o mężu czy sobie, a skupi się na swojej pasji jaką jest gotowanie.

 

 

 

 

źródła: plotek.pl, foto youtube.com

 

 

.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *