Dagmara Kaźmierska opuszcza Polskę? Celebrytka ujawniła swoje plany!

Dagmara Kaźmierska od 2016 roku występuje w programie “Królowe Życia”, a inspiracją do stworzenia tego formatu była ona sama.

Obecnie Dagmara Kaźmierska ma już 1,1 miliona obserwujących na instargamie, więc jest to ogromna rzesza fanów. Z pewnością więc wyprowadzka celebrytki zmartwiłaby wiele osób. A jednak “Królowa” ma takie plany i ujawniła je w swojej książce.

 

https://www.instagram.com/queen_of_life_77/

 

Wydana w listopadzie 2021 r. “Prawdziwa historia Królowej Życia” to autobiografia Dagmary Kaźmierskiej. Celebrytka opisuje w niej swoje barwne i szczęśliwe dzieciństwo, a także to jak została gwiazdą telewizji. Nie zabrakło też trudnych tematów takich jak ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości oraz przeszłość kryminalna Dagmary i jej męża [więcej tutaj].

 

W książce “Prawdziwa historia Królowej Życia” pojawia się też wątek dziecięcej fascynacji Dagmary. Chodzi o film “Kleopatra” (z 1963 roku) z udziałem Elizabeth Taylor. Z tej fascynacji zrodziła się też zainteresowanie Egiptem. I właśnie z tym krajem Dagmara Kaźmierska wiąże swoją przyszłość.

 

Królowa Życia była tam już około czterdziestu razy i zapewnia:

 

“Moje miejsce to Egipt, do którego przeprowadzę się już niedługo i który kochałam od najmłodszych lat.”

 

Co Dagmara zamierza robić w Egipcie?

 

“Mam różne plany na to, czym zajmować się w Egipcie. Zastanawiałam się nad kupnem sklepu albo otworzeniem butiku w drugim hotelu. Tymczasem kupiłam z moimi przyjaciółmi łódź wycieczkową. Taką, na której można organizować rejsy dla turystów na bajecznym Morzu Czerwonym”.

 

Łodzią Dagmara chwaliła się już na swoim instagramie. A gdyby biznes z rejsami nie wypalił Królowa Życia z pewnością wpadnie na inny pomysł, bo jak twierdzi “inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi”.

 

>>>Agnieszka Włodarczyk “błysnęła” szykiem w Dzień Dobry TVN. Zobacz CO założyła!

 

https://www.instagram.com/p/CThYaGhnit0/

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.