Rafał Brzozowski w majówkę jedzie do Edyty Górniak. Zgadnij, jakie mają plany!

Rafał Brzozowski jest polskim reprezentantem na konkurs Eurowizji.

Jego wybór był sporym zaskoczeniem, a piosenka, jaką śpiewać ma Rafał Brzozowski [“The Ride” zobacz tutaj] nie przypadła do gustu słuchaczom.

Co ciekawe jednak, jedną z osób, która wspiera Brzozowskiego jest Edyta Górniak. Wokalistka w 1994 roku z utworem “To nie ja” zajęła drugie miejsce w konkursie, więc wie, przed jakim wyzwaniem stoi polski reprezentant.

 

Edyta w górach – https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Podczas niedawnego live na instagramie Edyta powiedziała, że w długi majowy weekend Rafał Brzozowski przyjedzie do niej na Podhale. Ta informacja wzbudziła niemałą sensację. W związku z tym serwis Jastrząb Post podpytał Rafała o szczegóły . Ten nie chciał dawać powodów do plotek i zaznaczył:

 

Natomiast trochę muszę to sprostować, to nie jest tak, że ja spędzam z nią majówkę. Edyta zaprosiła mnie na krótkie warsztaty, mamy pewną salkę w której będziemy pracować i też pokażemy tą relację w postaci jakiś filmików.

 

potrzebuje wyciszenia – https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official/

 

Ponadto Rafał Brzozowski jadąc w góry liczy na relaks na łonie natury:

 

Myślę, że ona też wyczuła, że ja potrzebuję trochę oddechu i pochodzenia po górach.

 

Czekamy zatem na ich relacje z warsztatów i wspólnej pracy nad piosenką Rafała 🙂

 

Zobacz też: Poruszające słowa Grzegorza Markowskiego: “nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło”!

 

Jeden komentarz

  1. […] Polskim reprezentantem na Eurowizję jest Rafał Brzozowski z piosenką „The Ride”. Utwór nie powala na kolana, jednak w ten weekend wokalista ma się spotkać z Edytą Górniak, która – być może – „sprzeda” mu kilka cennych wskazówek [więcej o ich spotkaniu tutaj]. […]

Możliwość komentowania została wyłączona.