Razem jedli zupę. Jeden jest ranny, drugi ma zarzuty!

Spotkanie dwóch mężczyzn miało zaskakujący finał. Jeden z nich został ranny, a drugi dostał zarzuty i dozór policji.

Panowie umówili się w minioną sobotę (20.08.2022) w jednym z mieszkań w Sierpcu. Jednak w pewnym momencie spotkanie wymknęło się z pod kontroli.

 

 

39-latek i 53-latek pili razem alkohol, a gdy zgłodnieli, zamierzali zjeść zupę. Jednak właśnie ta potrawa stała się przyczyną sporu, a finalnie ataku. Panowie pokłócili się bowiem o ilość jedzenia na talerzach!

 

Podczas spotkania, w trakcie którego spożywany był alkohol, miała miejsce sprzeczka pomiędzy kolegami, w wyniku której 53-latek został zaatakowany nożem. Z ustaleń policji wynika, że 39-letni mężczyzna zaatakował swojego kolegę ponieważ ten nałożył sobie za dużo jedzenia na talerz.

– informuje policja z Sierpca.

 

39-latek wyszedł z mieszkania zostawiając kolegę w poważnym stanie. Na miejsce wezwano karetkę i starszy z mężczyzn został przewieziony do szpitala.

Tymczasem policja rozpoczęła poszukiwania 39-latka. Odnaleziono go bardzo szybko i agresor usłyszał prokuratorskie zarzuty. Za zranienie kolegi grozi mu do 2 lat więzienia. Prokuratura zastosowała także dozór policji. 

 

>>>Chciała chronić córki. Kasia Tusk POCIĘŁA się nożem! [FOTO]

 

źródło/cytaty: mazowiecka.policja.gov.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.