Magda Gessler sprzedaje zupę za 1 zł. Na czym polega ta oferta?

Magda Gessler to czołowa polska restauratorka i celebrytka. Większość z nas zna ją jako prowadzącą “Kuchenne Rewolucje”.

Jednak Magda Gessler jest także właścicielką kilku restauracji i kawiarni. W październiku 2020 otworzyła kolejny lokal o nazwie “Słodki Słony Familia” i powszechne oburzenie wzbudziły ceny oferowanych dań. Na przykład za litr zupy w słoiku trzeba zapłacić aż 60 złotych (o aferze zupowej czytaj > tutaj).

 

Tymczasem teraz w restauracji “U Fukiera” na Rynku Starego Miasta w Warszawie można zakupić porcję zupy za symboliczną złotówkę. Cena jest tym bardziej zaskakująca, że w regularnym menu za zupę zapłacimy od 27 złotych (za rosół) do 34 zł (za soliankę). W menu “take away” zupy są w cenach 15-22 zł.

 

zupa za złotówkę – https://www.instagram.com/magdagessler_official/

 

Kto może kupić zupę za 1 zł. w restauracji Magdy Gessler “U Fukiera”? Jest to oferta mająca wesprzeć osoby starsze i kierowana do seniorów. Jak napisała Magda na facebooku:

 

Zupa dla seniorów u Fukiera za 1zl od 11 do 15 .., od po poniedziałku do piątku !! Codziennie inna zimowa gotowana ze taka starannością jak zawsze !! Pubha jutro krupnik ma żeberka h ciele ych zaprasza magfa Magda Gessler❤️🎄❤️❤️❤️🎄🎄🎄🎄🎄 [pisownia oryginalna – przyp. red.]

 

Zupa dla seniora to bardzo miły gest ze strony Magdy. Gratulujemy pomysłu 🙂

 

>>>Małgorzata Rozenek pozuje w samej bieliźnie: “Jestem z siebie dumna” (FOTO)

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *