Twórcy “POMIDOROWEJ” znowu PODBIJAJĄ YOUTUBE! Sparodiowali drugi hit FONSIEGO! GŁÓWNĄ ROLĘ dostał… OGÓREK KISZONY! To wideo rozbawia do ŁEZ!

“Letni Chamski Podryw” tworzy niepodważalne utwory i parodiuje największe hity. Chyba mało kto pamięta tekst piosenki Sarsy “Naucz mnie”, ale wersja chłopaków o tytule “Pomidorowa” – kojarzy każdy! “Letni Chamski Podryw” po raz zaskakują odbiorców swoją kreatywnością! Sparodiowali drugi największy hit Luisa Fonsiego ” Echame La Culpa“, który wykonuje z Demi Lovato! W ich utworze również nie brakuje pięknego, damskiego wokalu!

Wersja chłopaków brzmi “Se Szamę Ogórka” i jest umiejscowiona w naszych polskich, gościnnych realiach. Świadczy już o tym pierwsza zwrotka:

 

“To taka historia, którą dobrze znasz, Gdy przy jednym stole razem wszyscy są, Wujki idą w tango, ciotki robią kwas, Na stole pełno ciast, ogórki są w słoju”!

 

 

Jeden z twórców jest ucharakteryzowany na kobietę, ale głosu udzieliła mu Magda Bereda, która również jest Youteberką i zajmuje się tworzeniem utworów chociażby z komentarzy. Dziewczyna ma wielki talent wokalny i zapewne jeszcze o niej usłyszymy.

 

Ta parodia będzie hitem! Już ma ponad 450 tys wyświetleń, a została opublikowana 24 godziny temu. Jego pierwowzór został obejrzany na YouTubie prawie 900 milionów razy, więc potencjał jest!

 

Zobacz:

źródło: youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *