Poruszające słowa Grzegorza Markowskiego: “nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło”!

Grzegorz Markowski (67 l.) to wokalista zespołu “Perfect”. Najbardziej kojarzony jest z przebojami takimi jak “Nie płacz Ewka”, “Autobiografia” czy “Kołysanka dla nieznajomej”.

Z powodu pandemii koronawirusa Grzegorz Markowski z zespołem nie koncertował. Obecnie wiele grup czy wokalistów liczy na rychłe występy i szykuje się do koncertów. Jednak w przypadku Perfectu tak się nie stanie. Informacja na ten temat pojawiła się na profilu córki wokalisty – Patrycji Markowskiej.

 

https://www.facebook.com/Perfect/?ref=page_internal; Foto: Tomasz Kamiński.

 

To na profilu Patrycji, Grzegorz Markowski poinformował o swoim złym stanie zdrowia i – w konsekwencji – o rezygnacji z występów:

 

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami – obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca.
To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie – to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył.

 

W poruszających słowach poinformował o swojej rezygnacji:

 

Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja.

 

Fani ze smutkiem przyjęli tę informację. Jednak przywołali znaczący cytat z piosenki Perfectu pt. “Niepokonani”:

 

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym
Wśród tandety lśniąc jak diament

 

Tym samym internauci uznają decyzję wokalisty, że lepiej być zapamiętanym z dobrej formy i lepszych czasów.

 

Zobacz też: Edyta Górniak zadba o duchowość Polaków. Otwiera Akademię Przebudzenia!

 

https://www.facebook.com/patrycjamarkowska/posts/314003586748851

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.