Poruszające słowa Wendzikowskiej: “przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać.. “

40-letnia Anna Wendzikowska od 2007 roku pracuje w TVN, obecnie w “Dzień Dobry TVN” prowadzi rozmowy dotyczące filmów.

Anna Wendzikowska jest także samotną mamą dwóch dziewczynek (każda z innego związku) i zapaloną podróżniczką. Nie ma miesiąca, by gdzieś nie wyjeżdżała, z córkami, koleżanką lub solo. Prezenterka “Dzień Dobry TVN” jest też bardzo aktywna w social mediach, gdzie dzieli się zdjęciami i relacjami z życia codziennego, pracy oraz wyjazdów.

Jednak teraz dziennikarka zamieściła poruszający wpis.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Anna Wendzikowska pożegnała się z fanami. Napisała, że na jakiś czas nie będzie obecna w social mediach:

 

przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać.. przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj.. w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię.. ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna.. ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie zamknie kciuki

 

W ostatnim czasie na Wendzikowską spłynęła fala hejtu. Zaczęło się od jej wypowiedzi, że Tom Cruise ze 170 cm wzrostu nie może być przystojny. Powiedziała na antenie, że “trudno o nim mówić, że jest przystojny”.

Wiele osób poczuło się dotkniętych tymi słowami. Dziennikarka z kolei tłumaczyła, że chodziło jej o słownikowe znaczenie słowa “przystojny”, które oznacza osobę wysoką i postawną. Mimo to, kobieta otrzymywała wiele negatywnych wiadomości, łącznie z życzeniami śmierci.

 

https://www.instagram.com/p/CeiY0yzN2n_/