Edyta Górniak zadba o duchowość Polaków. Otwiera Akademię Przebudzenia!

Edyta Górniak zadba o duchowość Polaków. Otwiera Akademię Przebudzenia!

Edyta Górniak od początku pandemii koronawirusa stała się bardzo aktywna w sieci, a jej aktywność przybrała nieoczekiwany kierunek.

Wiosną 2020 roku Edyta Górniak zasłynęła wywiadem, w którym jako pierwsza wyraziła poglądy przeciwne lansowane tym w mediach. Wokalistka zdecydowanie powiedziała, że nie da się zaszczepić na koronawirusa, podważała także wiele tez dotyczących pandemii.

 

fot. https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

W kolejnych miesiącach 2020 roku Edyta swoich poglądów nie zmieniła. Na swoim profilu cyklicznie organizowała spotkania live i pojawiała się z kolejnymi rewelacjami.

Dało się zauważyć, że Edyta Górniak zmierza w kierunku większej duchowości i wyciszenia. Jednocześnie jej poglądy nie są związane z jednym nurtem – jest to mieszanka chrześcijaństwa ze wschodnimi kulturami. Stąd też mowa o Bogu, a jednocześnie pojawiają się medytacje. 

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na rower. W lesie zobaczyła coś smutnego!

 

Kilka dni temu gwiazda ogłosiła, że rusza z nowym kanałem na You Tube. Nosi on nazwę „Akademia Przebudzenia”

Pod pierwszym nagraniem noszącym tytuł „Powitanie” Edyta Górniak napisała:

 

Mieszkamy w bibliotece.
Wciąż niepojętej i nierozpoznanej.
Szukajmy, uczmy się i łączmy w pozyskiwaniu z Niej wiedzy. W zależności od Naszej percepcji indywidualnej, postrzegamy Świat na wiele sposobów. Każdy z nich może być odkrywczy.
To nie jednolitość, lecz różnorodność jest najbardziej naturalną cechą każdej żyjącej Istoty.

Nieustająca kreacja, edukacja, nieustający wzrost wiedzy, świadomości i odpowiedzialności za Nasze Życie, powinno doprowadzić Nas do jednej Uniwersalnej Prawdy.

 

Drugie video, jakie pojawiło się na kanale gwiazdy to „Medytacja Poranna”. I jest to rodzaj afirmacji, którą prezentujemy poniżej. 

Jak sądzicie, czy ten nowy projekt Edyty będzie się rozwijał? I czy wokalistka jest w stanie rozwinąć duchowość Polaków?