26 września 2023

Zakochana i elegancka MAJA HYŻY! Piosenkarka opublikowała ZDJĘCIE Z UKOCHANYM z BALU SYLWESTROWEGO! Przystojniejszy od Grzegorza? Zobacz zdjęcie!

Maja Hyży i Grzegorz Hyży, kiedy pojawili się na castingu “X factora” od razu skradli serca widzów i jurorów. Byli młodym, fajnym małżeństwem i do tego utalentowanym. To było oczywiste, że zajdą daleko, ale nikt się nie spodziewał, że program rozwiąże inne ważne sprawy w ich związku. A stało się tak, ze dzisiaj Grzegorz jest mężem prezenterki Agnieszki Popielewicz, a Maja? Maja jest zakochana i w eleganckim stylu pokazała ukochanego!

 

Na instagramie piosenkarki pojawiło się zdjęcie z Sylwestra i to nie byle jakie! Towarzyszy jej na nim jej ukochany! Maja ma na sobie piękną, długą, szmaragdową suknię, a jej parner stylizację na luźną elegancję. Nie stroje są najważniejsze, ale to urocze trzymanie się za ręce i opis za pomocą hashtagów Hyży:

 

“Przed Sylwestrem wyglądaliśmy tak. Szczęśliwa kobieta to ja”.

 

Trzeba przyznać, że wybranek Mai to przystojny facet i wygląda na sympatycznego. Po medialnych brudach, jakie wymieniali sobie z byłym mężem czas na mężczyznę, który przywróci jej wiarę w miłość.

 

Po Mai po prostu widać, ze jest szczęśliwa, zresztą nie jest to pierwsze ich wspólne zdjęcie. Spędzili już razem wakacje, a to ujęcie tylko potwierdza, ze ich uczucie to coś poważnego.

 

Zobacz Maję z ukochanym:

źródło: instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz