Urodziła się ze szpecącym twarz, ogromnym znamieniem. Po latach chirurdzy dokonali dla niej prawdziwego cudu, a jej życie całkowicie się zmieniło! (foto)

Cody Hall przeżyła w dzieciństwie wiele ciężkich chwil. Dziewczyna z powodu swojego wyglądy była wyśmiewana przez kolegów i koleżanki z klasy. Tyle przykrości ile doświadczyła w swoim życiu starczyło, by na kilka życiorysów. Powodem jej problemów było szpecące twarz, dużych rozmiarów znamię. Deformacja była na tyle poważna, że sprawiała jej poważne problemy w normalnym funkcjonowaniu.

 

Los dziecka bardzo przejął jej rodziców, którzy pragnęli zmienić jej smutne życie i wlać w nie trochę radości. Aby przywrócić jej twarz normalny wygląd, Cody w ciągu 14 lat przeszła 18 , specjalistycznych operacji, które dały powalający efekt. Życie Brytyjki zmieniło się o 180 stopni, jednak w tym czasie musiała wykazać się niezwykłą cierpliwością.

 

Okropny naczyniak, który pokrywał pół twarzy dziecka nie mógł być usunięty od razu. Chirurdzy pierwszy zabieg przywracania jej twarzy do normalności przeprowadzili  w 1993 roku, kiedy miała 6 lat. Jej rodzice przez ten czas skrupulatnie odkładali pieniądze na zabiegi dla córki. Później dziewczynka trafiła w ręce najlepszych specjalistów zajmujących się rekonstrukcją twarzy w Nowym Jorku, którzy dokonali prawdziwego cudu! Cody podczas 14 lat swoich cierpień przeszła 18 zabiegów, min. korekty nosa, przeszczepu skóry, chirurgii oka, liposukcję, liftingi, plastykę skóry i chirurgię laserową.

 

Dziś jest dojrzałą 25-letnią kobieta, która spełnia swoje marzenia. Po jej szpetnych znamionach nie ma już nawet najmniejszego śladu. Dziś jest szczęśliwą żoną Lewisa, którego poznała kilka lat temu. Mężczyzna okazał się miłością jej życia.

 

kp

źródła: telegraph.co.uk, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *