POLSAT szykuje swoją wersję “Rolnik szuka żony” i “Ślubu od pierwszego wejrzenia”… TEN FORMAT TO ŚWIATOWY HIT! Zdetronizuje programy TVN i TVP? Zobacz wideo!

Szukanie miłości w telewizji stało się świetnym sposobem na biznes, okazuje się, że widzowie chętnie śledzą singli gotowych na wielkie uczucie. TVP ma “Rolnika”, TVP 2 ma “Pierwszą randkę”, TVN “Ślub od pierwszego wejrzenia”, a Polsat? Polsat jeszcze nie ma, ale będzie miał program, który odniósł na świecie ogromny sukces!

 

Oryginalna nazwa programu to “Take me out”, jak będzie brzmiało polskie tłumaczenie? To się jeszcze okaże. Program polega na tym, że uczestnik w trakcie trzech rund ma przekonać do siebie trzydzieści pań. Jeżeli jakaś z nich uzna, że ta znajomość nie ma sensu, w każdym momencie może nad sobą zgasić światło, co oznacza, że nie jest zainteresowana potencjalnym ukochanym. Jeżeli do końca prezentacji zostanie więcej niż dwie panie, to wtedy uczestnik zadaje im decydujące pytanie.

 

Castingi już trwają, pierwsza edycja zawsze jest ryzykowna, bo nie wiadomo jak zostanie przyjęta. Czyżby programy, ze “singlami” to dla stacji telewizyjnych “kury niosące złote jajka”, tak jak niegdyś programy typu talent show?

 

Pewnie zgłosi się tam weteranka programów matrymonialnych – Emilka z “Rolnik szuka żony”. Swoją drogą ciekawe, czy znani nam już uczestnicy takich programu zawitają i na polsatowskim ekranie?

 

Pierwsze odcinki będziemy oglądać a później? Zobaczymy!

źródło: YouTube.com, tvpolsat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *