Ania ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” ogłosiła fanom radosną NOWINĘ! W końcu została ROZWÓDKĄ!

Wydawało się, że Ania i Grzegorz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” stanowią idealną parę. Ich wesele było cudowne, a podróż poślubna sądząc po czułościach, jakich sobie nie szczędzili niezwykle udana. Wielu widzów sądziło, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, a czas pokazał, że chłopak nie jest gotów na poważny związek.

 

 

 

 

 

Grzesiek szybko stracił szacunek wśród oglądających produkcję. Wielu z nich wytknęło mu, że wykorzystał Anię i tym samym zranił ją. Czarę goryczy przelał szokujący incydent w klubie, gdzie mężczyzna na oczach swojej ukochanej tańczył przytulając się do innej kobiety. Ta sytuacja przeważyła o ostatecznym rozstaniu pary. Okazało się, że małżonkowie nie przetrwali próby czasu i wcale nie było tak kolorowo jak sądzili widzowie przed telewizorami.

 

 

 

Ostatnio głośno było o sprawie rozwodowej pary. Szczególnie mocno wyczekiwała ją Ania, która miała dość chodzenia po sądach i patrzenia na Grzegorza. Okazuje się, choć dla niektórych zabrzmi to dość dziwnie, że w końcu poczuła się szczęśliwa. Wczoraj Anna Wróbel oficjalnie przestała być mężatką, a swoją radosną nowiną podzieliła się na Instagramie. Kobiecie zależało na szybkim zakończeniu sprawy i nareszcie się to udało. Jej wymowne zdjęcie dłoni, na której nie ma już ślubnej obrączki mówi więcej niż tysiąc słów. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć szczęścia i powodzenia!

 

fot.instagram.com

 

źródła: pudelek.pl, foto instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *