Ania ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” wsparła WOŚP w niezwykły SPOSÓB! FANI są wyraźnie WZRUSZENI jej GESTEM! (foto)

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy już za nami, działo się bardzo dużo, a Jurek Owsiak wraz ze swoim sztabem liczą, że tegoroczna zbiórka będzie rekordowa. Tą szlachetną akcję wsparło tysiące ludzi w całej Polsce. Swój wkład mieli w nią również celebryci i osoby, które znamy z różnego rodzaju programów rozrywkowych. Zaangażowała się w nią również znana ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” Ania Wróbel.

 

 

Dziewczyna postanowiła wesprzeć “Orkiestrę Owsiaka” w bardzo oryginalny sposób. Wystawiła na licytację suknię ślubną, którą miała na sobie podczas ślubu z Grzegorzem. Pomimo tego, że związek pary ostatecznie się rozpadł to, jak sama przyznała jest z nią związanych wiele miłych wspomnień. Anna umieściła zdjęcia wspomnianej kreacji, a twarz Grzegorza zakleiła serduszkiem WOŚP.

 

 

Dzięki swojemu wzruszającemu gestowi, dziewczyna została doceniona przez swoich fanów, którzy poprali jej pomysł, ponieważ przypadł  im do gustu. Wielu z nich napisało, że to piękny gest i ważne, że Ania chce dać coś od siebie. Zważywszy na to, że suknia ma dla niej walory sentymentalne to decyzja musiała być bardzo trudna, a zarazem jedyna w swoim rodzaju.

źródła: pudelek.pl, foto yotube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *