Widzowie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” skazywali ich na PORAŻKĘ. Po roku ZWIĄZKU udowadniają, że NADAL są ze sobą SZCZĘŚLIWI! (foto)

Nic nie wskazywało na to, że Paulina i Krzysztof zostaną ze sobą po zakończeniu emisji programu. Dla wielu widzów ich decyzja była niemałym zaskoczeniem. Między obojgiem było wiele zgrzytów i niewiele brakowało, a rozstaliby się jeszcze w trakcie kręcenia odcinków. Para wbrew opiniom wszystkich krytyków postanowiła dać sobie szansę. Okazało się to świetną decyzją, ponieważ ostatnio świętowali pierwszą rocznicę ślubu!

 

 

 

Krzysztof i Paulina to przykład na to, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości można zbudować piękny i przede wszystkim szczęśliwy związek. Ich “docieranie się” trwało bardzo długo, nie brakowało w tym czasie łez i złości. Para w pewnym momencie nawet się rozstała, by po odbyciu wewnętrznego “rachunku sumienia” podjąć decyzję o daniu sobie ostatniej szansy. Oboje postanowili zaakceptować siebie i budować swoją relację od początku. Dziś możemy być pewni, że nie był to stracony czas!

 

 

 

 

Było warto, ponieważ minął  rok, a zakochani wciąż są razem. Wszystko na to wskazuje, że Paulina i Krzysztof są ze sobą bardzo szczęśliwi i udało im się o siebie “zawalczyć”. Małżonkowie świętowali ostatnio pierwszą rocznicę swojego ślubu i z tej okazji opublikowali wspólne zdjęcie z podpisem “Pierwsza rocznica telewizyjnego ślubu” Widać, że oboje stanowią fajną i zgraną parę.

 

fot.instagram.com

 

źródła: teleshow.wp.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *