PAULINĘ I KRZYSZTOFA ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” skazywano na PORAŻKĘ. Teraz są szczęśliwi i opowiadają jak wygląda ich ŻYCIE po programie. (foto)

Nie nie wskazywało na to, że Paulina i Krzysztof będą jedną z dwóch par, które zostaną ze sobą po zakończeniu emisji programu. Dla wielu widzów ich decyzja była niemałym zaskoczeniem. Między obojgiem było wiele zgrzytów i niewiele brakowało, a rozstaliby się jeszcze w trakcie kręcenia odcinków. Ostatnio małżeństwo było gośćmi programu “DDTVN”, w którym opowiedzieli, że robią wszystko, aby jeszcze lepiej się poznać.

Krzysztof wyznał min., że zawsze starają się zająć sobie czas po pracy i przed pracą, a poza tym dużo do siebie dzwonią w ciągu dnia i przypominają sobie o swoich charakterach. Każdy pamięta, jak wyglądało ich małżeństwo w trakcie programu. Była to ciągła wojna, a w pewnym momencie Paulina wyrzuciła nawet męża z domu. Krzysztof początkowo nie chciał walczyć, jednak szybko się otrząsnął i zaczęło mu zależeć na żonie. Bardzo się zmienił, co pozwoliło Paulinie dać mu jeszcze jedną szansę.

 

Dziś zgodnie przyznają, że dzięki ciężkim próbom na jakie się wzajemnie wystawiali kochają się bardzo mocno i są ze sobą szczęśliwi. Przeszli razem wiele trudnych chwil, ale wiedzą, że dla tego wszystkiego co mają teraz, było warto. Póki co gorąco wierzą w swój związek i nie planują rozstania. Ich największym marzeniem jest stworzenie szczęśliwej i kochającej się rodziny.

kp

źródła: plotek.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *