GRZESIEK ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” rzucił ANIĘ dla KONTROWERSYJNEJ “Gwiazdki”? ICH wspólna FOTKA mówi WSZYSTKO! (foto)

Wydawało się, że Ania i Grzegorz ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” stanowią ze sobą idealną parę. Ich wesele było cudowne, a podróż poślubna sądząc po czułościach, jakich sobie nie szczędzili była niezwykle udana. Wielu widzów sądziło, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, a czas pokazał, że chłopak nie jest gotów na poważny związek.

 

 

Grzesiek szybko stracił szacunek wśród oglądających produkcję. Wielu z nich wytknęło mu, że wykorzystał Anię i tym samym zranił ją. Czarę goryczy przelał szokujący incydent w klubie, gdzie mężczyzna na oczach swojej ukochanej tańczył przytulając się do innej kobiety. Ta sytuacja przeważyła o ostatecznym rozstaniu pary.

 

Dziś na światło dzienne wychodzą nowe szczegóły z życia Grześka. Okazuje się, że ma bardzo bliską  “przyjaciółkę”, którą możemy kojarzyć z programów stacji TVN, była min. uczestniczką “Projektu Lady” Mowa tu o Paulinie Radzikowskiej, która na swoim Instagramowym profilu zamieściła wymowne zdjęcie z dyskoteki, na której bawiła się razem z Grzegorzem. Mężczyzna obejmuje ją w pasie, a fotka podpisana jest raniącym Anię opisem “Cz to Paulka rozbiła małżeństwo Grześka? Ślub od pierwszego wejrzenia”.  Wiadomo, że oboje znają się od lat, ale czy to na pewno tylko prowokacja?

 

źródła: kobieta.interia.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *