Niemoralne propozycje? Maria Sadowska: “to mi raz na całe życie wystarczyło”.

W zeszłym tygodniu odbyła się premiera filmu “Dziewczyny z Dubaju” i Maria Sadowska udzieliła wywiadu dotyczącego wykorzystywania młodych kobiet.

Jak przyznała reżyserka, jej film porusza trudne tematy i także dla aktorek niektóre sceny nie były łatwe do zagrania. Mimo to, zdaniem Marii Sadowskiej produkcja jest bardzo udana, a ona sama jest też zadowolona ze współpracy z Dodą.

 

Maria Sadowska swoją karierę zaczęła już jako dziecko. Zapytano ją więc, czy na swojej drodze zawodowej otrzymywała niemoralne propozycje. Słowem, czy ktoś proponował jej jakieś profity?

 

https://www.instagram.com/mariasadowska/

 

Reżyserka twierdzi, że nie miała takich propozycji:

 

Miałam szczęście, albo byłam na tyle silna, że każdy wiedział, że nie ma co się do mnie zbliżać, więc nigdy takiej propozycji nie dostałam.

 

Zdarzyło się jednak coś innego. Maria Sadowska jeszcze jako dziecko doznała tzw. złego dotyku:

 

…za czasów kiedy występowałam jeszcze na dziecięcych festiwalach doświadczyłam „złego dotyku” i to mi raz na całe życie wystarczyło, żeby nauczyć się mówić „nie”. Nie było to nic poważnego. Po prostu ktoś się otarł o mnie, ale miałam wtedy 13 lat…*

 

Sadowska przyznała, że niemoralne propozycje dostaje mnóstwo osób. Nie chciałaby jednak, żeby generalizować show biznes.

 

>>>Dodzie postawiono zarzuty! “Nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach” – zapewnia gwiazda!

 

*cyt. se.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.