Partner Moniki Richardson ujawnił rodzinną tajemnicę. Ojciec ukrywał to przed nim przez całe życie!

W marcu 2021 r. Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim i niedługo później związała z Konradem Wojterkowskim – określającym się jako producent filmowy.

Sądząc z postów, jakie publikuje Monika Richardson, jej miłość kwitnie. Zarówno ona jak i Konrad Wojterkowski chętnie dzielą się swoim życiem z internautami i na bieżąco informują o swoich poczynaniach. Teraz jednak to Wojterkowski przyciągnął uwagę mediów, a wszystko za sprawą tajemnicy rodzinnej.

Obecnie producent filmowy ma 45 lat, a pięć lat temu odkrył to, co skrzętnie ukrywał jego ojciec.

 

Konrad z Moniką – https://www.instagram.com/konrad_wojterkowski_public/

 

Ponieważ Wojterkowski jest rzadko spotykanym nazwiskiem, to Konrad zaprosił na facebooku do znajomych wszystkie osoby o tym nazwisku. Jedną z nich był syn Przemka Wojterkowskiego. Od słowa do słowa, Konrad zorientował się, że Przemek (53 l.) jest jego rodzonym bratem!

 

Bracia pierwszy raz spotkali się w 2018 roku:

 

Emocje były ogromne. Był strach, ale przede wszystkim ciekawość (…)

 

Od razu w to weszliśmy, jakbyśmy znali się całe wieki. O ile nasze rodziny miały obawy i raczej nas zniechęcały, to my czuliśmy się, jakbyśmy rozstali się wczoraj.

– opowiadali w “Dzień Dobry TVN”.

 

Przemek i Konrad – https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Teraz Konrad i Przemek Wojterkowscy utrzymują ze sobą stały kontakt i uważają się za przyjaciół. W programie nie ujawnili jednak jak doszło do tego, że wychowywali się osobno. Jak widać, nie chcieli jednak okrywać wszystkich rodzinnych sekretów.

 

>>>Radosław Majdan trenuje z rocznym Heniem. Na zdjęciu zabawna wpadka!

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.