Małgorzata Rozenek składała Wojewódzkiemu niemoralne propozycje? “To były jednoznaczne propozycje seksualne”

Kuba Wojewódzki udzielił wywiadu na youtubowym “Kanale Sportowym”. W rozmowie poruszano wiele wątków dotyczących współczesnych mediów. 

Celebryta zdobył się nawet na przeprosiny względem osób z zespołem Downa, do których porównał samochód pewnej marki. W tym jednak kontekście Kuba Wojewódzki przytoczył sytuację z procesem wytoczonym mu przez Małgorzatę Rozenek.

 

fot. youtube/Kanał Sportowy

 

Sprawa dotyczyć miała zniesławienia, jednak pozew wycofano. Kuba Wojewódzki ujawnił, że na “koleżankę” ze stacji miał haka w postaci kompromitujących sms-ów. Jak twierdzi, Małgorzata Rozenek składała mu jednoznaczne propozycje.

 

Jak doszło do wycofania sprawy przez “Perfekcyjną panią domu”?

 

Jedziemy na pierwszą rozprawę. Ze mną jedzie tabun osób. Bardzo dużo kobiet związanych z TVN’em, które opowiadały o pewnej liście, o której opowiadała Małgosia. że miała taką listę i sobie odhaczała: z tym bym się spotkała, z tym nie, z tym bym chciała. Tam byli też niestety mężczyźni, którzy mieli partnerki . I ja sobie nie życzyłem, żeby moje służbowe spotkanie z Małgosią Rozenek zamieniło się w jej próbę flirtu ze mną na poziomie dresiarskim. Na poziomie tak nieetycznym, tak niesmacznym, zawierającym propozycje tak wulgarne i prymitywne, że dla beki zostawiłem sobie te SMS-y.

 

Żeby nie było żadnych wątpliwości, Kuba Wojewódzki stwierdził:

 

To były jednoznaczne propozycje seksualne i ja mam te SMS-y. I zdeponowałem je u swojego adwokata, który zadbał o to, żeby dostał to adwokat Małgosi.

 

Po ujawnieniu treści tych wiadomości, pozew wycofano:

 

I teraz wyobraź sobie, jestem w pociągu i dzwoni adwokat Małgosi do mojego adwokata i mówi, że Małgosia wycofuje zarzuty.

 

Wojewódzki zarzucił też Małgorzacie Rozenek “chęć prolongaty bycia popularną”. Za wręcz nieetyczne uważa “sprzedawanie” własnej prywatności oraz “kupczenie” prywatnością własnych dzieci.

 

Jak do tej pory, Małgorzata Rozenek nie odniosła się do tych rewelacji. Dziś była zajęta malowaniem bombek w Centrum Handlowym Janki. 

 

Cała rozmowa Kuby Wojewódzkiego i Krzysztofa Stanowskiego poniżej. Wątek Małgosi Rozenek pojawia się około 51 minuty.

 

>>>Maja Bohosiewicz ujawnia tajemnice alkowy. TEGO wolelibyście nie wiedzieć!

 

https://www.instagram.com/p/CXWI_OJoRQ4/

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.