Małgorzata Tomaszewska-Słomina – kim jest jej mąż i czy ma dzieci? Ile lat ma znana prezenterka?

W naszym kraju nie brakuje urodziwych a jednocześnie bardzo profesjonalnych i kompetentnych prezenterek telewizyjnych, które wzbudzają ogromną sympatię i zainteresowanie publiczności. Jedną z takich kobiet jest bez wątpienia Małgorzata Tomaszewska-Słomina. Ta piękna i pełna uśmiechu prezenterka osiągnęła w swoim życiu naprawdę wiele. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej jej karierze oraz życiu prywatnemu. Co udało nam się ustalić? Sprawdźmy!

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Małgorzata Tomaszewska-Słomina urodziła się 28 stycznia 1989 w Łodzi. Jest absolwentką LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Generała Broni Władysława Andersa w Warszawie. Od zawsze była bowiem związana ze sportem. Miłość do aktywności fizycznej zaszczepili w niej rodzice, którzy zawodowo realizowali się w sporcie. Prezenterka ukończyła także psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jej nienaganna wysportowana sylwetka sprawia, że wiele osób zastanawia się nad jej wzrostem oraz wagą. Przeszukując sieć udało nam się ustalić, że Małgorzata Tomaszewska-Słomina ma 76 centymetrów wzrostu i waży 62 kg.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – kariera

Małgorzata Tomaszewska-Słomina to znana i ceniona prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która zyskała popularność dzięki swojej pracy w różnych stacjach i programach. Swoją karierę zaczynała jako modelka i tenisistka stołowa, a następnie związała się z telewizją Sport Klub, gdzie prowadziła programy sportowe. W latach 2014-2016 była pogodynką w Polsacie, gdzie zwróciła na siebie uwagę swoim urokiem i profesjonalizmem. W 2015 roku wzięła udział w czwartej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, pokazując swoje umiejętności taneczne. Od 2018 roku pracuje w Telewizji Polskiej, gdzie jest jedną z prowadzących program Pytanie na śniadanie. Prowadziła także wiele innych prestiżowych wydarzeń, takich jak benefis Zenona Martyniuka, finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, polskie preselekcje do Eurowizji oraz Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Była także prowadzącą programu “Dance Dance Dance”.

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – rodzina

Małgorzata Tomaszewska pochodzi z rodziny sportowej, co zaszczepiło w niej miłość do aktywności fizycznej. Jej ojcem jest słynny bramkarz Jan Tomaszewski. Jest także córką tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. Jest  także wnuczką Danuty Szmidt-Calińskiej, która również była znaną tenisistką. W sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat rodzeństwa prezenterki, co pozwala nam sądzić, że kobieta jest jedynaczką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

 

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie osobiste Małgorzaty Tomaszewskiej-Słominy nie zawsze było w pełni udane i szczęśliwe. Jej pierwszym mężem był kierowca, po którym przyjęła jeden z członków swojego nazwiska. O mężczyźnie nie wiadomo jednak zbyt wiele. Gdy para się rozstała prezenterka związała się z Turkiem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci. Niestety, to małżeństwo również nie przetrwało próby czasu. Małgorzata Tomaszewska ogłosiła swój drugi rozwód w 2022 roku. Jak sama jednak przyznaje, chcąc uniknąć plotek oraz wielu artykułów na ten temat podzieliła się tym faktem z mediami ze sporym opóźnieniem.

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – dzieci

Wielu sympatyków Małgorzaty Tomaszewskiej-Słominy zastanawia się czy kobieta jest matką. Z informacji, które możemy znaleźć w sieci możemy wywnioskować, że nie tylko jest mamą Enzo – chłopca będącego owocem jej drugiego małżeństwa, który urodził się w 2017 roku ale również oczekuje narodzin kolejnego dziecka. W sierpniu 20213 roku ogłosiła bowiem publicznie, że jest w ciąży. Pozostaje nam więc pogratulować i życzyć szczęśliwego rozwiązania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach prezenterki oraz inne osobowości telewizyjne starają się zbudować swoją popularność również w internecie. Obecność w social mediach pozwala bowiem nie tylko budować swoją rozpoznawalność ale również uzyskiwać intratne kontrakty reklamowe. Nikogo nie powinno więc dziwić, że również Małgorzata Tomaszewska stara się działać na tym polu. Co prawda, na Facebooku nie posiada własnego oficjalnego konta a jedynie profil prywatny, który obserwuje 719 osób, jednakże na Instagramie udało jej się zgromadzić całkiem pokaźne grono obserwatorów, które obecnie liczy 173k. Codzienność znanej prezenterki możemy obserwować na koncie @malgorzata__tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska-Słomina – ciekawostki z życia

Małgorzata Tomaszewska-Słomaina już jako 15 latka rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem. Choć dość szybko zrezygnowała z tej drogi kariery od zawsze dbała o swoją sylwetkę. W pewnym momencie zaczęła stosować bardzo restrykcyjną dietę, która mogła mieć negatywny wpływ na jej zdrowie. Zaczęła wręcz wyglądać niekorzystnie i uskarżać się na brak energii. Na szczęście sportowe korzenie pozwoliły jej przywrócić równowagę między dbałością o figurę a prawidłowym odżywianiem.