Marta Chodorowska – kim jest jej mąż i dzieci? Ile lat ma ta znana aktorka?

Marta Chorodowska jest jedną z młodych, polskich aktorek, które cieszą się dużą popularnością i sympatią widzów. Nic więc dziwnego, że wielu sympatyków i miłośników jej twórczości chce dowiedzieć się o niej czegoś więcej. W sieci pojawiają się liczne zapytania, które dotyczą nie tylko jej kariery zawodowej, ale również życia prywatnego. Postanowiliśmy więc zebrać najważniejsze informacje na jej temat.

Marta Chodorowska – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Marta Chodorowska urodziła się 1 listopada 1981 roku w Sztumie. Ukończyła liceum w Iławie, a następnie policealne Lart Studio w Krakowie. W 2005 roku uzyskała dyplom Akademii Teatralnej w Warszawie. Warto dodać, że na wymarzoną uczelnię udało jej się dostać dopiero za drugim podejściem. Aktorka jest niewysoką kobietą, mierzy 160 centymetrów wzrostu.

Marta Chodorowska – kariera

Marta Chodorowska to znana polska aktorka, która zyskała popularność dzięki roli Klaudii Kozioł w serialu “Ranczo”. Jednak jej kariera zawodowa nie ogranicza się tylko do telewizji. Marta Chodorowska jest również utalentowaną aktorką teatralną. . Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła od filmu “Terapia”, ale za swój prawdziwy debiut uważa rolę Gabi w filmie “Powiedz to, Gabi” z 2003 roku. Marta Chodorowska zagrała wiele ról w różnych serialach, takich jak “Na dobre i na złe”, “Sprawiedliwi”, “Barwy szczęścia”, “Usta usta”, “O mnie się nie martw”, “Pierwsza miłość” czy “M jak miłość”. Największym sukcesem była jednak postać Klaudii Kozioł, córki wójta i siostrzenicy proboszcza w serialu “Ranczo”, który emitowano w latach 2006-2016. Marta Chodorowska nie zapomniała także o teatrze. Gościnnie jest związana z Teatrem Narodowym, gdzie zadebiutowała w spektaklu Agnieszki Glińskiej “2 maja”. Zagrała również rolę Anny w spektaklu “Testament cnotliwego rozpustnika” w Teatrze Kamienica. Ponadto, Marta Chodorowska udziela się w radiu, gdzie wciela się w rolę Agaty Czuby w słuchowisku “W Jezioranach”.

Marta Chodorowska – rodzina

Jeśli chodzi o rodzinę Marty Chodorowskiej nie wiemy niestety zbyt wiele. Nie wiadomo kim są i czym zajmują się jej rodzice. Nie oznacza to jednak, że aktorka nie mówi nam niczego o swoim życiu rodzinnym. Wiemy, że dorastała w domu, w którym bardzo ceniono literaturę i kulturę. Marta już jako dziecko oglądala Teatr Telewizji i marzyła o zawodzie aktorki. Jej rodzice wspierali ją w jej działaniach, choć nie ukrywali niepokoju gdy ta zdecydowała się kandydować do szkoły aktorskiej. W sieci nie pojawiają się doniesienia na temat rodzeństwa aktorki, co pozwala nam sądzić, że jest ona jedynaczką.

Marta Chodorowska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

O związku Marty Chodorowskiej wiadomo stosunkowo niewiele, ponieważ należy ona do grona aktorek, które nie przepadają za dzieleniem się swoją prywatnością w nadmierny sposób. Wiadomo jednak, że jest szczęśliwą mężatką. Jej wybrankiem jest mężczyzna, który jak ona pochodzi z Iławy. Początkowo para była jedynie dobrymi znajomymi, znającymi się od czasów liceum. Z czasem jednak pojawiło się uczucie, które trwa do dziś. Mąż Marty Chodorowskiej nie jest osobą publiczną, udało nam się jednak ustalić, że zajmuje się pracą w reklamie – jest właścicielem agencji. Para pobrała się w sekrecie kilka miesięcy po narodzinach ich pierwszego dziecka.

Marta Chodorowska – dzieci

Wiemy już więc, że Marta Chodorowska jest matką. W lipcu 2014 roku na świat przyszedł jej syn Władysław, który stał się prawdziwym oczkiem w głowie pary. Jak mówi Marta Chodorowska macierzyństwo zmieniło ją i nieco uspokoiło jej tryb życia. Syn aktorki jest żywo zainteresowany jej zawodem, lubi czytanie książek na głos z podziałem na role. Wiele wskazuje więc na to, że ma artystyczne zacięcie i być może w przyszłości pójdzie w ślady swojej matki.

Marta Chodorowska – Facebook i Instagram

Marta Chodorowska jest jedną z tych aktorek, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci może pomóc jej w budowaniu popularności a tym samym w pozyskiwaniu ciekawych ról i atrakcyjnych propozycji współpracy. Dlatego też jest osobą aktywną na portalach społecznościowych. Znajdziemy ją na Facebooku, jednak jej profil na tym portalu nie jest zbyt rozbudowany – obecnie obserwuje go 8,4 tysiąca osób. O wiele lepiej aktorka radzi sobie na Instagramie. W tym przypadku jej profil obserwowany jest bowiem przez 46,2 tysiąca osób. Za pośrednictwem swoich social mediów aktorka dzieli się nie tylko kulisami swojej kariery, ale również

Marta Chodorowska – ciekawostki z życia

Marta Chodorowska to nie tylko znana aktorka, ale także zapalona podróżniczka, która lubi odkrywać nowe miejsca i kultury. Wraz z mężem i synem Władysławem, Marta często wybiera się w rodzinne wyprawy po Polsce i Europie, podróżując kamperem, który zapewnia im niezależność i komfort. Marta Chodorowska na swoim profilu na Instagramie często dzieli się zdjęciami i wrażeniami z podróży, pokazując piękne krajobrazy, zabytki i lokalne specjały. Aktorka przyznaje, że podróże są jej największą pasją i źródłem inspiracji. Jej ulubione destynacje to Francja, Włochy, Hiszpania i Grecja.