Agnieszka Cegielska – kim jest ta znana prezenterka? Mąż, dzieci i wiek

W naszym kraju nie brakuje pięknych i utalentowanych dziennikarek, które już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością i sympatią widzów. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Agnieszka Cegielska. To postać, która interesuje wielu użytkowników internetu, którzy są ciekawi zarówno przebiegu jej kariery zawodowej, jak i życia prywatnego. Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić co możemy znaleźć na temat Agnieszki Cegielskiej w sieci i wywiadach z nią. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na jej temat.

Agnieszka Cegielska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Agnieszka Cegielska urodziła się 27 czerwca 1979 w Malborku. Jej panieńskie nazwisko to Gołębiewska. Jest prezenterką, dziennikarką oraz propagatorką naturalnego stylu życia. Jako dziecko była związana ze sportem, uczęszczała także do szkoły muzycznej. W wieku 16 lat zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek. Miało to miejsce 1995 roku. Zwycięstwo to umożliwiło jej pracę w charakterze modelki. Agnieszka ukończyła również studia na kierunkach ekonomia oraz dziennikarstwo.

Agnieszka Cegielska – kariera

Agnieszka Cegielska realizowała się zawodowo na wielu różnorodnych płaszczyznach. Zaczęła od pracy w charakterze modelki co pozwoliło jej uczestniczyć w wielu zagranicznych kontraktach między innymi w Tokio czy Mediolanie. Od 2004 roku jest prezenterką pogody na antenie TVN 24. Widzowie wielokrotnie nagradzali jej pracę. Trzykrotnie zdobyła Telekamerę “Tele Tygodnia” w kategorii “Prezenter pogody”, co zaowocowało zdobyciem Złotej Telekamery. W 2022 roku została nagrodzona w kategorii “Prezenter pogody 25-lecia” 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Cegielska (@agnieszkacegielska)

Agnieszka Cegielska – rodzina

O rodzinie Agnieszki Cegielskiej nie wiadomo zbyt wiele. Dziennikarka skupia się bowiem głównie na tym, by dać się poznać ze strony swoich zawodowych poczynań. Nie oznacza to jednak, że w sieci niedostępne są na ten temat żadne informacje. Wiemy, że jej ojciec był siatkarzem. Cała jej rodzina mieszkała w Malborku, gdzie po wojnie osiedlili się dziadkowie prezenterki. Jak podkreśla w wywiadach, miała metafizyczną więź z babcią, zaś mama wychowywała ją i jej siostrę w sposób wymagający, choć pełen miłości. Niestety, jej rodzice rozwiedli się. Wkrótce po tym mama zachorowała i umarła babcia. W tym samym czasie Agnieszka stawiała swoje pierwsze kroki w modelingu. 

Agnieszka Cegielska – stan cywilny

Życie prywatne Agnieszki Cegielskiej od zawsze było przedmiotem zainteresowania i plotek. Tymczasem kobieta była bardzo stała w uczuciach. Przez wiele lat jej mężem był Dariusz Cegielski – również pochodzący z Malborka. Para znała się już od liceum, jednak miłość wybuchła między nimi kilka lat później. Dariusz Cegielski zakochał się w Agnieszce Cegielskiej gdy ta była u szczytu swojej kariery jako modelka. Czekał na nią podczas kolejnych kontraktów w różnych krajach aż postawił wszystko na jedną kartę. Wówczas Agnieszka Cegielska zrezygnowała z modelingu i wróciła do Polski. W 2002 para wzięła ślub. W trakcie trwania ich małżeństwa pojawiły się niesłuszne podejrzenia o romans z aktorem Markiem Kaliszukiem, które mocno dotknęły Agnieszkę. Związek nie przetrwał próby czasu. W 2019 roku para ogłosiła rozwód. Jego przyczyną miał być brak porozumienia – małżonkowie za bardzo zatracili się w pracy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Cegielska (@agnieszkacegielska)

Agnieszka Cegielska – dzieci

Macierzyństwo jest dla Agnieszki Cegielskiej bardzo ważnym aspektem życia, o którym chętnie mówi w wywiadach. Jest dumną i spełnioną matką 14 letniego chłopca o imieniu Franek. Podczas porodu dziennikarce towarzyszyła jej siostra Eliza. Chłopak robi karierę w sporcie motorowym i reprezentuje Bambini Racing . W kwietniu 2022 roku wygrał drugą rundę międzynarodowej serii CEE Rotax Max Challenge w węgierskim Kecskemet. Agnieszka Cegielska jest dumna z osiągnięć syna w sporcie i często chwali się nimi na swoim profilu na Facebooku. Agnieszka Cegielska niejednokrotnie podkreślała, że marzy o tym, by Franek miał rodzeństwo. W wywiadach snuła marzenia o córce. Niestety, do tej pory planu tego nie udało się zrealizować. Nie wiadomo również, czy Agnieszka Cegielska ma obecnie partnera, z którym mogłaby ten plan wcielić w życie.

Agnieszka Cegielska – Facebook i Instagram

Agnieszka Cegielska jest nie tylko aktywną dziennikarką czy prezenterką, ale również propagatorką naturalnego i zdrowego stylu życia. Dlatego też stara się wykorzystywać w swojej działalności wszystkie media – w tym również nowe. Nie dziwi więc jej obecność w sieci. Agnieszka Cegielska jest aktywna zarówno na Facebooku, na którym zgromadziła 60 tysięcy osób, jak i na Instagramie. Jej profil na tym portalu społecznościowym obserwuje obecnie aż 120 tysięcy osób. Chętnie dzieli się tam swoją wiedza, zdjęciami swoimi oraz swojego syna, jak i informacjami dotyczącymi jej pracy zawodowej. 

Agnieszka Cegielska – ciekawostki z życia

Agnieszka Cegielska jest osobą, która nie boi się nowych wyzwań i chętnie je podjemuje. Poza pracą w telewizji ma na swoim koncie także inne występy medialne ale również aktorskie. Przykładowo wystąpiła gościnnie w serialu “Magda M.” i doskonale poradziła sobie w tej roli. Uczestniczyła też w ósmej edycji “Tańca z gwiazdami” w TVN.