Karolina Gilon – kim jest ta dziennikarka i gwiazda Top Model? Mąż, wzrost i waga

Nie od dziś wiadomo, że uczestnictwo w programie telewizyjnym może stać się furtką do kariery. Skorzystało z niej wiele młodych, uzdolnionych i pięknych kobiet. Jedną z nich jest Karolina Gilon, która w doskonały sposób wykorzystala zdobytą popularność. Kim jest i co o niej wiadomo? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Karolina Gilon – życiorys, wiek, wzrost,waga i miejsce urodzenia

Karolina Gilon urodziła się 10 grudnia 1989 roku. Oznacza to, że obecnie ma 35 lat. Jak przystało na modelkę może poszczycić się wysokim wzrostem – ma 181 centymetrów wzrostu a jej waga to ok 64 kg. Pochodzi z Mrągowa, małej miejscowości na Mazurach. Już jako dziecko uwielbiała występować i pozować przed kamerą. Jej rodzice, sami artyści, przekazali jej talent plastyczny. Po rozwodzie rodziców, Karolina była wychowywana przez mamę. W wieku 19 lat przeniosła się do Warszawy, gdzie studiowała finanse i rachunkowość. Aby się utrzymać, pracowała jako kelnerka. Później zdecydowała się na naukę wizażu i szybko zdobyła pracę w zawodzie. Przez pewien czas robiła makijaże modelkom przed pokazami.

Karolina Gilon – kariera

Karolina Gilon to polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, modelka i piosenkarka. Zyskała popularność dzięki udziałowi w 5. edycji programu “Top Model”. W latach 2015-2019 pracowała w telewizji TTV, a od września 2019 roku kontynuuje swoją karierę w Telewizji Polsat. W telewizji TTV prowadziła programy takie jak “De Facto” oraz “Operacja stylówa”. W tym czasie prowadziła programy takie jak “Druga twarz”, “Love Island. Wyspa miłości” oraz “Ninja Warrior Polska”. W swojej karierze ma także występ w serialu “Miłość na Bogato” gdzie wcieliła się w postać bohaterki o takim samym jak jej imieniu. Zdarzało jej się również zagrać w teledyskach – między innymi u Smolastego w piosence “Fake Love”. Jak widać, Karolina Gilon jest osobą bardzo wszechstronną, która stara się w pełni wykorzystać swoje pięć minut. 

Karolina Gilon – rodzina

Karolina Gilon, choć jest osobą publiczną, stara się zachować swoje życie prywatne z dala od mediów. Niemniej jednak, wiemy, że ma bliskie relacje z rodziną. Jej rodzice, mimo rozwodu, zawsze wspierali ją w jej działaniach artystycznych. Mama, która wychowywała ją po rozwodzie, była dla niej wsparciem i autorytetem. Wiemy również, że Karolina Gilon ma siostrę, z którą także utrzymuje bardzo ciepłe relacje. Niestety w sieci znaleźć możemy niewiele informacji na temat siostry prezentki.

Karolina Gilon – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Karolina Gilon, polska modelka i prezenterka telewizyjna, jest obecnie w związku z Mateuszem Świerczyńskim. Para poznała się na planie programu “Love Island”, gdzie Mateusz był jednym z uczestników. Choć ich relacja nie przetrwała w show, po jego zakończeniu oficjalnie potwierdzili, że są w sobie zakochani. Karolina jest jednak bardzo ostrożna w kwestii swojego życia prywatnego i stara się zachować prywatność, dlatego nie dzieli się zbyt wieloma szczegółami na temat swojego związku. Wcześniej, w innych okresach, była również związana z Adamem Niedzielskim i Michałem Olasiem. Co ciekawe, kiedy nie była związana z żadnym z wymienionych mężczyzn zasugerowała mediom, że być może jest w związku z kobietą i “niedługo będzie miała żonę” Czy byla to z jej strony prowokacja lub chęć ucięcia plotek na temat jej relacji? Wszystko na to wskazuje, ponieważ nigdy oficjalnie nie pojawiła się z partnerką.

Karolina Gilon – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach internet jest niezwykle ważnym narzędziem dla wielu celebrytek, które za pośrednictwem mediów społecznościowych budują swoją popularność. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że również Karolina Gilon jest obecna w social mediach. Posiada własną stronę na Facebooku, którą śledzi 71 tysięcy obserwujących. Obecnie jednak nie jest już na niej aktywna a ostatnie posty pochodzą z 2022 roku. Karolina Gilon skupia się bowiem na Instagramie, gdzie treści dodaje praktycznie codziennie. Jej konto @karolinagilonofficial obserwuje obecnie 559 tysięcy użytkowników. 

Karolina Gilon – ciekawostki z życia

  • Już jako dziecko uwielbiała występować i pozować przed kamerą.
  • Dla roli w serialu “Na bogato” schudła aż 15 kg. 
  • Współtworzyła zespół muzyczny “Gun’s”.