Małgorzata Tomaszewska – kim jest? Wiek, mąż i dzieci

Piękne i elokwentne prezenterki telewizyjne nierzadko budzą nasz zachwyt i zainteresowanie. Nie dziwi więc fakt, że widzowie zainteresowani są nieco bliżej ich życiem prywatnym, karierą oraz przeszłością. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Małgorzata Tomaszewska, która już od wielu lat gości na ekranach naszych telewizorów. Dlatego też postanowiliśmy przygotować krótki artykuł, który odpowie na najważniejsze pytania dotyczące jej życia.

Małgorzata Tomaszewska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Małgorzata Tomaszewska to znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Urodziła się 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Jest absolwentką LXII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. gen. broni Władysława Andersa w Warszawie. Po ukończeniu liceum, kontynuowała swoją edukację i zdobyła dyplom z psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jej pasja do dziennikarstwa oraz umiejętności interpersonalne sprawiły, że odniosła sukces jako ceniona prezenterka telewizyjna, zdobywając uznanie w świecie mediów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgosia Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

Małgorzata Tomaszewska – kariera

Małgorzata Tomaszewska rozpoczęła swoją karierę zawodową już w młodym wieku, eksplorując różne dziedziny. Jako nastolatka, miała doświadczenie w grze w tenisa oraz podjęła próby w świecie modelingu. Jednak to w telewizji znalazła swoje powołanie. Swój pierwszy krok na antenę telewizyjną uczyniła w Sportklubie, gdzie prowadziła programy sportowe, dzieląc się swoją pasją do sportu z widzami. Później znalazła się w roli pogodynki w Polsacie, dostarczając aktualne informacje atmosferyczne. W 2015 roku odważyła się na nowe wyzwanie i wzięła udział w czwartej edycji programu “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, prezentując swoje umiejętności taneczne. Od 2018 roku Małgorzata jest związana z TVP, gdzie wiodącym programem jest dla niej “Pytanie na śniadanie”. Oprócz tego, pełniła również rolę prowadzącej liczne imprezy i koncerty, gdzie jej charyzma i umiejętności sceniczne mogły błyszczeć. Małgorzata Tomaszewska kontynuuje swoją karierę jako utalentowana prezenterka telewizyjna, angażując się w różnorodne projekty, które przynoszą jej uznanie i popularność.

Małgorzata Tomaszewska – rodzina

Małgorzata Tomaszewska wywodzi się z rodziny o sportowych korzeniach, której historia związana jest z sukcesami w różnych dyscyplinach. Jej babcią była Danuta Szmidt-Calińska, utytułowana tenisistka stołowa i ziemna, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski. Rodzice Małgorzaty to znany bramkarz Jan Tomaszewski oraz była mistrzyni Polski w tenisie stołowym Katarzyna Calińska. Wychowując się w takiej rodzinie, Małgorzata miała nie tylko sportowe inspiracje, ale także otoczenie związane z szeroko pojętą branżą artystyczną. Już od najmłodszych lat w ich domu gościli zarówno ludzie ze świata sportu, jak i aktorzy oraz artyści, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Małgorzata Tomaszewska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Małgorzata Tomaszewska, znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka, ma za sobą dwukrotny związek małżeński. Jej pierwszym mężem był kierowca o nazwisku Słomina, jednak informacje na temat tego mężczyzny są bardzo ograniczone, nieznane są szczegóły związane z ich małżeństwem. Drugi związek małżeński zawarła z Turkiem o imieniu Ahmet Seyfi Yigit Tarci, jednak niestety i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Obecnie Małgorzata Tomaszewska jest rozwódką, nie dysponujemy informacjami, czy aktualnie jest w związku lub spotyka się z kimś.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgosia Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

Małgorzata Tomaszewska – dzieci

Małgorzata Tomaszewska ma syna o imieniu Enzo, którego urodziła z drugiego małżeństwa z Turkiem. Chłopiec przyszedł na świat w 2017 roku, a mimo rozpadu ich związku, para postawiła na wspólną opiekę i współpracę na rzecz dobra dziecka. Ojciec Enzo jest aktywnie obecny w życiu syna. Małgorzata, jako mama, stara się przekazać Enzo sportowego ducha. Widzimy to między innymi w ich wspólnych aktywnościach, takich jak wyjścia na jazdę gokartami. Stara się zapewnić synowi ciekawe i pełne pozytywnych doświadczeń dzieciństwo.

Małgorzata Tomaszewska – Facebook i Instagram

Małgorzata Tomaszewska jest aktywna w mediach społecznościowych, utrzymując kontakt ze swoimi fanami. Choć jej obecność na Facebooku jest nieco mniejsza, to i tam obserwuje ją imponująca liczba 18 tysięcy osób. Jednak to na Instagramie cieszy się większą popularnością, gdzie posiada aż 119 tysięcy obserwujących. Na swoich profilach społecznościowych regularnie publikuje różnorodne treści, które pozwalają jej fanom spojrzeć na jej życie zza kulis. Małgorzata dzieli się swoimi zdjęciami z profesjonalnych sesji, ale również z chwil spędzonych z synem, ukazując swoją miłość do rodziny. Ponadto, prezentuje również fragmenty swoich podróży, odkrywając fascynujące miejsca i inspirujące przygody. Jej aktywność na Facebooku i Instagramie pozwala fanom pozostać na bieżąco z jej życiem, a Małgorzata cieszy się związkiem z lojalną społecznością, która wspiera ją w sposób wirtualny.

Małgorzata Tomaszewska – ciekawostki z życia

Jak sama przyznaje, początki macierzyństwa były dla niej trudne, a zmagała się z depresją poporodową. To otwarte przyznanie do swoich emocjonalnych wyzwań stanowi ważny głos w sprawie zdrowia psychicznego kobiet po urodzeniu dziecka. Jednak obecnie Małgorzata nie wyobraża sobie życia bez swojego synka. Poświęca większość swojego czasu na bycie z nim i z radością oddaje się roli matki. Praktycznie zrezygnowała z życia prywatnego na rzecz spędzania jak największej ilości czasu razem z synem.