Małgorzata Rozenek wścieka się na fanki. Były za mało domyślne…?

Najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła Małgorzata Rozenek zrobiło nie do końca takie wrażenie, jak oczekiwała celebrytka.

Na fotografii widzimy Małgorzatę Rozenek w basenie. W dłoniach trzyma rozcięte papaje, w tle po wodzie pływają kawałki arbuzów, ananasów, limonek i cytryn.

 

Czerp z życia pełnymi garściami, żyj kolorowo, zdrowo jedz czasem da się, to nawet połączyć cudownego dnia kochani

– zachęca Małgosia.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Fanki jednak nie do końca wiedziały, co wyrażać mają owoce w wodzie, a nie spodobało im się marnowanie żywności dla potrzeb fotografii. “Aggiblaz” napisała:

Ludzie nie mają co jeść a pani wyrzuca jedzenie . Obrzydliwe

 

Inna internautka “monikawuwu” miała podobne zdanie:

 

Pokazywanie innym osobom, że dla pięknej fotografii można zmarnować żywność i jest to w porządku, jest nieporozumieniem mówiąc delikatnie. Przy Pani zasięgach Pani Małgorzato przykładnym byłoby (w mojej opinii oczywiście), bardziej świadome postępowanie.

 

Małgorzata Rozenek wyśmiała obydwie opinie i ze złością pokazała, że fanki są “za mało rozumiejące” – kolokwialnie mówiąc. Do pierwszej napisała:

 

masz wszystkie dane, oznaczenia. Czego jeszcze chcesz, żeby Ci tu każdy kto ma tysiące innych rzeczy na głowie, jeszcze tłumaczył sprawy, na które można łatwo znaleźć odpowiedzi?

 

Z drugiej zadrwiła:

 

Boże ‍♀️ zadałaś sobie trud kliknięcia i zobaczenia o co chodzi, zanim weszłaś na te wyżyny świetego oburzenia?

 

Ponieważ i my nie wiemy, o chodzi, zaglądamy na oznaczony profil “feelthefruits”. Tam nie znajdujemy wyjaśnienia. Szukamy więc dalej i wchodzimy na stronę internetową. I tam w opisie projektu czytamy:

 

Alejandro Glatt to multidyscyplinarny artysta z Tulum, pasjonujący się estetycznymi i energetycznymi interakcjami między owocami, kwiatami, kolorami i ludźmi.

Z doświadczeniem w permakulturze specjalizującym się w owocach, rozumie proces uprawy owoców i jak manifestować cykl obfitości. (Nasiona-drzewo-owoc-nasiona)

Odnajduje i dzieli się esencją owocu, prezentowaną przez artystyczne spojrzenie.

 

Słowem, wszystko jasne! 🙂

 

https://www.instagram.com/p/CQiXJeUta0h/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.