Małgorzata Rozenek zadrwiła z fanów. Zamieściła TAKIE zdjęcie pod hasłem #gołoiwesoło!

Małgorzata Rozenek znana jest z wielu programów telewizyjnych, w tym także takich dotyczących porządku i dobrego wychowania czyli “Perfekcyjna Pani Domu” oraz “Projekt Lady”.

Tymczasem sama “perfekcyjna” i “lady” coraz śmielej poczyna sobie na instagramie. Najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła Małgorzata Rozenek wzbudziło mieszane uczucia internautów.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Celebrytka ubrana jest w cielistą górę do kostiumu i w znaczącej pozie siedzi na kolanach Radka Majdana. Wygląda jakby Małgorzata nie miała majtek, a fakt ten wydaje się prawdopodobny z uwagi na podpis do zdjęcia:

 

#gołoiwesoło 😜 #dlugiweekend ☀️✌️ 📸

 

Internauci uznali, że tego typu pozy i fotografie są nie na miejscu. Podkreślano także, że nie przystoi, by prowadząca programy o dobrych stylu i wychowaniu zamieszczała takie zdjęcia:

 

Myślę że już kompletne zatracenie poczucia rzeczywistości. Nie chce krytykować ale zastanawiam się gdzie Pani Małgosia ma granice przyzwoitości. Czy aż tak bardzo lans jest konieczny?

 

Co ludzkie nie jest mam obce ale na instagramie to myśle nie smaczne . 🥲

 

Rzeczywiście brak majtek, albo niedowidzę 😂

 

Celebrytka dopisała się do jednego z komentarzy wyjaśniając:

 

majtki są i wszystko inne co na plaży się nosi 😁

 

Wygląda więc na to, że Małgorzata Rozenek celowo wprowadziła swoich fanów w błąd i tym samym zadrwiła z nich. Pytanie tylko, po co?

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/
https://www.instagram.com/m_rozenek/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.