Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na radykalne cięcie! Takiej fryzury mało kto się po niej spodziewał! (foto)

Aktorka znana z serialu “Rodzinka.pl” od wielu lat kojarzy nam się z krótką blond fryzurą, którą stylizuje na wiele różnych sposobów. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać z włosami mocno uniesionymi do góry, innym razem zaczesywała je na bok. Teraz przyszedł czas na kolejną zmianę, a gwiazda wdrożyła ją z okazji zdjęć do 5 sezonu serialu “Druga szansa”.

 

 

Małgorzata Kożuchowska swoją nową stylizacją postanowiła pochwalić się ze swoimi fanami publikując zdjęcie na Instagramie. Aktorka wrzuciła fotkę, na którym prezentuje się na sportowo. Fotografia została podpisana wymownym komentarzem, “Nowy sezon, nowa fryzura i camper też jakby odnowiony”. Zmiany może nie są jakoś mocno szokujące i mało kto dostrzegłby je gdyby nie podpis, ale możemy zauważyć, że gwiazda skróciła długość i wyraźnie wycieniowała je po bokach.

 

 

Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a fani są zachwyceni zmianą jaką zafundowała sobie aktorka. Uważają, że fryzura jest mega i podkreślają, że Kożuchowska wygląda w niej bardzo korzystnie i zdecydowanie młodziej.

fot,instagram.com

kp

źródła: kobieta.wp.pl, instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *