7 lat temu, w wieku 12 lat oczarowała wszystkich głosem i wygrała “Mam Talent”. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Magda Welc? (foto)

Widzowie  emitowanego na antenie TVN-u programu “Mam talent” na pewno dobrze pamiętają Magdę Welc. 12-latka, która była bardzo nieśmiała, zrobiła ogromne wrażenie swoim niesamowitym głosem. Finałowy odcinek talent show wygrała brawurowym wykonaniem piosenki Edyty Geppert “Nie żałuję”, którym porwała publiczność, jurorów i tysiące telewidzów.

 

 

Wielu zastanawiało się czy to nie za wcześnie na sukces i wygrana nastolatki była dla nich bardzo zaskakująca. Uważano, że w tym wieku, 12-letnie Magda nie poradzi sobie na trudnym rynku muzycznym i przepadnie, jak większość młodych gwiazd, które szybko gasły. Dziewczyna była podobnego zdania co zdradziła w 2015 roku w wywiadzie dla śniadaniowego programu “Dzień Dobry TVN”.  Najpierw wolała zająć się swoją edukacją, później postawiła na rozwój kariery.

“Nie było takiego momentu, w którym bym się zawahała, że chcę zrezygnować z muzyki, ale był taki moment, kiedy pomyślałam, żeby może jednak odpuścić na moment, żeby nie zacząć w zbyt młodym wieku. Poczekałam te kilka lat, szkoliłam głos, uczyłam się, żeby powrócić na scenę już jako świadoma tego, co chcę robić w życiu .”

To właśnie we wspomnianym 2015 roku po 5 latach powróciła na muzyczną scenę. 17-letnia wtedy Magda Welc rozpoczęła współpracę z Piotrem Rubikiem, nagrała również utwór do serialu telewizyjnego “Mu i Be- Opowieści z farmy”. Praca ze znanym kompozytorem okazała się dobrym wyborem, ponieważ jej piosenka “Dziewczynka” została bardzo dobrze przyjęta przez fanów.

 

kp

źródła: chillizet.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *