Małgorzata Rozenek pozuje w samej bieliźnie: “Jestem z siebie dumna” (FOTO)

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca 2020 urodziła trzeciego syna, Henryka z małżeństwa z Radosławem Majdanem.

Celebrytka ma obecnie 42 lata zatem ostatnią ciążę Małgorzaty Rozenek można uznać za dosyć późną. W stanie błogosławionym Małgosia przytyła około 20 kilogramów. Jak mówiła, podobnie było przy Stanisławie i Tadeuszu:

 

Jest mi po prostu ciężko, będąc trzy raz większa niż normalnie. Ja pamiętam ten stan z poprzednich ciąż. To jest taka sama sytuacja. Zawsze tyłam i puchłam sporo.

 

W lipcu Rozenek napisała, że udało jej się już zrzucić parę kilo, ale:

 

Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (…) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg.(..)
a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️

 

W kolejnych miesiącach Rozenek-Majdan nie tylko ćwiczyła, ale też chodziła na zabiegu ujędrniające skórę. Był to między innymi ONDA czyli zabieg z wykorzystaniem urządzenia, w którym działają zimne fale tzw. COOLWAVES. To one powodują redukcję tkanki tłuszczowej.

I tak w poł roku po porodzie Małgorzata Rozenek może pochwalić się niezłą figurą. Jak widać jest z siebie bardzo zadowolona. Odważyła się nawet pokazać w samej bieliźnie.

 

dumna Małgosia – https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Swoje zdjęcie podpisała:

 

Jestem z siebie dumna, a co?

 

Jak Wam się podoba to zdjęcie Perfekcyjnej?

https://www.instagram.com/p/CCOolXEBq71/

>>>Żona Macieja Kot jest już w piątym miesiącu ciąży. Fani niedowierzają!

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *