Krystyna Aldridge-Holc – kim jest i ile lat ma prezes Fundacji Polsat? Wiek, dzieci i mąż

Wśród osób, które cieszą się popularnością wśród użytkowników sieci nie brakuje tych, które zostały znane ze względu na swoją działalność charytatywną. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Krystyna Aldridge-Holc. To pełna pasji i energii kobieta, która od lat związana jest z Fundacją Polsat. Kim jednak jest ta kobieta prywatnie? Co wiadomo o jej karierze i dokonaniach? Postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania w naszym krótkim artykule. 

Krystyna Aldridge-Holc – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Krystyna Aldridge-Holc urodziła się 5 maja 1949 w Warszawie i całe życie była związana z tym miastem. Obecnie ma więc 74 lata. Mimo swojego wieku wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Niestety, w sieci nie znajdziemy zbyt wielu informacji na temat jej dzieciństwa oraz wykształcenia. Niemniej, jej późniejsza kariera zawodowa pokazuje, że z całą pewnością jest osobą wykształconą, której w trakcie nauki udało się zdobyć nie tylko wiedzę ale również kompetencje miękkie.

Krystyna Aldridge-Holc – kariera

Krystyna Aldridge-Holc to prezes Fundacji Polsat, która obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Od początku działalności Fundacja Polsat obejmuje pomocą małych pacjentów oraz wspiera finansowo szpitale i ośrodki medyczne w całej Polsce, remontując je lub wyposażając w nowoczesny sprzęt medyczny. Krystyna Aldridge-Holc jest laureatką nagrody “21 Osób Flexi na XXI wiek”. W swojej karierze zawodowej pełniła wiele różnych funkcji. Pracowała jako dyrektor ds. marketingu w firmie “Kraft Foods Polska”. Była również dyrektorem generalnym w firmie “Mars Polska”. W 2013 roku objęła stanowisko prezesa Fundacji Polsat. Krystyna Aldridge-Holc jest również członkiem Rady Nadzorczej w firmie “Polsat”. W 2021 roku otrzymała Medal Przyjaciela Centrum Zdrowia Dziecka za wieloletnią współpracę i wsparcie modernizacji wielu oddziałów w szpitalu.

Krystyna Aldridge Holc

Krystyna Aldridge-Holc – rodzina

Działaczka jest osobą, która skupia się na swojej działalności i dba o to, by media skupiały się wyłącznie na niej. Dlatego też niezbyt chętnie mówi o swoim dzieciństwie oraz rodzinie. W sieci możemy znaleźć jedynie szczątkowe informacje na ten temat. Dowiadujemy się z nich, że rodzice pani Krystyny byli przedsiębiorcami. Możemy więc podejrzewać, że to właśnie oni stali się dla niej wzorem, który przełożył się na skuteczność jej działalności. W kwestii rodzeństwa, w sieci nie znajdziemy żadnych informacji. Może to wynikać z troski o prywatność, jak również być dla nas sygnałem, że działaczka jest jedynaczką.

Krystyna Aldridge-Holc – stan cywilny

Krystyna Aldridge-Holc jest znana przede wszystkim ze swojej działalności charytatywnej i społecznej. Na forum publicznym nigdy nie porusza tematów związanych ze swoim życiem uczuciowym. W sieci możemy znaleźć jedynie domniemania i poszlaki. Jedne z nich mówią nam o tym, że działaczka raczej nie ma męża i nie była w związku małżeńskim. W sieci możemy znaleźć także doniesienia mówiące o tym, że jej partnerem jest Andrzej Dużyński. Nie ma na ten temat jednak żadnych potwierdzeń. Pozostaje nam więc uszanować prywatność pani Krystyny.

Krystyna Aldridge-Holc – dzieci 

Zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom, którym wyróżnia się Krystyna Aldridge-Holc sprawia, że wiele osób uznaje, że z pewnością jest także oddaną matką, dla której macierzyństwo jest najwyższą wartością. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się liczne zapytania dotyczące tego, czy prezes ma dzieci. Pytania te mogą jednak okazać się dość krzywdzące, ponieważ Krystyna Aldridge-Holc nie posiada dzieci. Nigdy nie wypowiadała się publicznie na temat tego, dlaczego też warto zachować dyskrecję i uszanować prywatność kobiety. 

Krystyna Alridge Holc z medalem

Krystyna Aldridge-Holc – Facebook i Instagram

Wydawać by się mogło, że szefując tak wielkiej fundacji Krystyna Aldridge-Holc będzie chciała budować swoją popularność medialną również poprzez uczestnictwo w social mediach, ponieważ może jej to pomóc w pozyskiwaniu nowych darczyńców. Jednakże działaczka postanowiła inaczej. Wyraźnie nie czuje się dobrze w social mediach i pomimo tego, iż posiada konta zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie są to osobiste profile kobiety. O ile na Facebooku, osoby które są zainteresowane jej działalnością mogą śledzić posty publiczne, o tyle w przypadku Instagrama Krystyna Aldridge-Holc nie dodała do tej pory ani jednego zdjęcia. 

Krystyna Aldridge-Holc – ciekawostki z życia

Znalezienie intrygujących faktów z życia Krystyny Aldridge-Holc jest zadaniem wręcz niewykonalnym. Kobieta doskonale dba o swój profesjonalny wizerunek i w wywiadach, których udziela – zarówno dla tradycyjnych, jak i internetowych mediów skupia się wyłącznie na swojej działalności. Dlatego też nawet przejrzenie wielu artykułów nie pozwoliło nam na znalezienie ciekawostek dotyczących szefowej Fundacji Polsat.