Jan Pirowski – kim jest? Wiek, rodzina i życiorys

Wśród znanych i lubianych osób możemy znaleźć ludzi wykonujących najróżniejsze zawody. Nie zawsze są to artyści czy celebryci. Często są to osoby, które wykonują naprawdę dobrą pracę angażując w nią nie tylko swoją aparycję ale również ciężką pracę. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Jan Pirowski. Ten znany dziennikarz i prezenter telewizyjny zdobył uznanie wielu widzów i słuchaczy. Wciąż jednak często nie wiedzą oni zbyt wiele o jego karierze oraz życiu prywatnym. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, który podpowie nam więcej o jego osobie.

Jan Pirowski – ile mat lat? Wiek znanego dziennikarza

Jan Pirowski urodził się 21 września 1985 roku i ma 38 lat. Mimo iż kariera prezentera dynamicznie się rozwija, rzadko kiedy dzieli się on z mediami informacjami na temat swojego życia. W związku z tym nie znane jest nam jego miejsce urodzenia. Jeśli chodzi o jego życiorys przed rozpoczęciem kariery warto zauważyć, że rozpoczynał od radia. Już w wieku 16 lat, jako licealista wziął udział w projekcie, w którym krakowskim szkołom zaproponowano stworzenie własnego radia. Zakwalifikował się do niego i od razu okazało się, że jego naturalny talent oraz miły, miękki i ciepły głos sprawiają, że idealnie sprawdza się w tej roli. Niestety, nie udało nam się odnaleźć informacji na temat wykształcenia Jana Pirowskiego.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jan Pirowski (@pirowski_jan)

Jan Pirowski – jak przebiegała jego kariera?

Aspektem, o którym możemy powiedzieć najwięce w przypadku Jana Pirowskiego jest jego kariera. Jest to bowiem jedna z niewielu dziedzin życia gdzie nie ukrywa się przed mediami. Jan Pirowski znany jest między innymi z prowadzenia audycji „imprESKA” w Radiu Eska oraz „Pierwszy raz za granicą” realizowanego przez TTV. To jednak nie jedyny program, który współtworzył z tą telewizją. Był bowiem zaangażowany również w program “DeFacto”, który przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością wśród widzów.
Zajmował się również relacjonowaniem mundialu, który miał miejsce w 2018 roku w Rosji. Relacje emitowane w programie “Pirowski. Na Mundial” były naprawdę ciekawe i nietuzinkowe, stąd przyniosły mu ogromną popularność. Jan Pirowski aktywnie działa również w mediach społecznościowych, jednak w odróżnieniu od wielu innych celebrytów nie podejmuje się współprac reklamowych na Instagramie mimo tego, iż otrzymuje liczne propozycje.

Jan Pirowski – czy ma rodzinę?

Jan Pirowski jest jedną z tych osób, które dokładają wszelkich starań aby ich prywatność nie była dostępna dla wszystkich. Zarówno w tradycyjnych jak i internetowych mediach próżno więc szukać informacji o tym z jakiej rodziny pochodzi, czym zajmują się i jak nazywają jego rodzice. Co więcej, nie wiemy również nic na temat tego, czy znany prezenter posiada rodzeństwo. Należy to uszanować, dlatego też nie będziemy snuć spekulacji.

Jan Pirowski – stan cywilny. Kto jest jej żoną/partnerką?

Nie da się ukryć, że uroda Jana Pirowskiego sprawia, że wiele kobiet zastanawia się czy jego serce jest wolne. Obecnie Jan Pirowski nie tylko deklaruje się jako osoba wolna, ale również zaznacza, że nie zamierza zmieniać tego  w przyszłości. Wydaje się być osobą szczerą, która w pełni to wierzy. Co ważne, nie mamy również żadnych informacji na temat jego byłej dziewczyny.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jan Pirowski (@pirowski_jan)

Jan Pirowski – czy ma dzieci?

Jan Pirowski jest jednym z tych dziennikarzy i prezenterów, którzy starają się za wszelką cenę zadbać o swoją prywatność. Dotyczy to również jego dzieci. Wszystko wskazuje obecnie na to, że mężczyzna nie posiada własnych dzieci. Nie posiadamy również żadnych informacji na temat tego, by planował zostanie ojcem w przyszłości. Biorąc jednak pod uwagę, że jest osobą, która sceptycznie podchodzi do ustatkowania się możemy założyć, iż dzieci mieć nie będzie.

Jan Pirowski – Facebook i Instagram

Przez pewien czas Jan Pirowski całkowicie wycofał się z obecności w mediach społecznościowych. Z czego to wynikało wyjaśniamy poniżej, w akapicie o ciekawostkach z jego życia. Niemniej jednak z czasem musiał chyba zdać sobie sprawę z tego, że bez obecności w mediach społecznościowych budowanie kariery w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudne. Dlatego też powrócił na portal Facebook, gdzie posiada obecnie ponad 30 tysięcy obserwujących. Korzysta również z konta w aplikacji Instagram, tu z kolei może poszczycić się 20 tysiącami followersów. Co ważne, zarówno na jednym, jak i na drugim koncie unika dzielenia się zbyt wieloma szczegółami dotyczącymi życia prywatnego a publikowane przez niego zdjęcia i treści mają raczej neutralny charakter.

pirowski jan

Jan Pirowski – ciekawostki z życia

Kilka lat temu Jan Pirowski został uznany za jednego ze 100 najbardziej pożądanych mężczyzn w wyniku głosowania organizowanego wśród Polek. I choć większość mężczyzn przyjęłoby taki tytuł z dumą i niemałą satysfakcją, dla Jana Pirowskiego było to trudne doświadczenie. Uznał bowiem, że doceniana jest jedynie jego fizyczność a nie jakość przygotowywanych przez niego programów i audycji. Plebiscyt ten do tego stopnia wstrząsnął Janem Prowskim, że zdecydował się on wówczas na usunięcie wszystkich swoich kont na portalach społecznościowych.