Dagmara Kaźmierska – kim jest i ile ma lat gwiazda “Królowych Życia”? Wiek, mąż i syn Conan

Tę kolorową i ekstrawertyczną postać kojarzą wszyscy, nawet jeśli nie przepadają za programami z jej udziałem. Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, celebrytką i właścicielką butiku z luksusowymi ubraniami. Jej życie jednak nie zawsze było proste a ona sama ma nawet kryminalną przeszłość. Niemniej jednak, obecnie cieszy się dużą popularnością i sympatią. Co sprawiło, że tak właśnie jest? Kim jest Dagmara Kaźmierska i co o niej wiemy? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule. 

Dagmara Kaźmierska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia 1975 roku w Kłodzku. Jako młoda dziewczyna wyjechała do pracy do Niemiec, gdzie pracowała w luksusowym kasynie. Wówczas stała sie obiektem zainteresowania jednej z kobiet prowadzących agencję towarzyską, która zaproponowała jej pracę, jednak Dagmara Kaźmierska nie przystała na tę propozycję. Po powrocie do Polski rozpoczęła pracę w nocnym klubie a następnie zeszła na drogę przestępczą. Zajmowała się bowiem prowadzeniem domu publicznego, przez co została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności za sutenerstwo i stręczycielstwo. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska – kariera

Medialna kariera Kaźmierskiej rozpoczęła się w 2016 roku kiedy to kobieta stała się uczestniczką programu “Królowe życia”. Jej barwna osobowość sprawiła, że szybko stała się ulubienicą widzów. Nie był to jednak jedyny aspekt jej działalności. Prowadziła i nadal prowadzi butik z luksusową odzieżą, przez pewien czas prowadziła własną dyskotekę “Queen” W 2018 roku była bohaterką programu “Made in Maroko”, podczas którego wraz z przyjacielem Jackiem podróżowali po tym właśnie kraju. Wystąpiła również w “Pamiętnikach z wakacji”, “Ostrym cięciu”. na swoim koncie ma nawet epizodyczne role w filmach Patryka Vegi.

Już w grudniu wyemitowany zostanie kolejny program z jej udziałem “Dagmara szuka męża”, podczas którego będzie szukała dla siebie partnera wraz z dwójką swatów: przyjacielem Jackiem oraz swoim synem. 

Dagmara Kaźmierska – rodzina

Choć Dagmara Kaźmierska jest osobą, która mówi o sobie dużo i chętnie dzieli się swoim życiem istnieją takie tematy, których nie porusza zbyt często. Jednym z nich jest jej rodzina. Celebrytka nie wypowiada się na temat swoich rodziców, dlatego też nie wiemy kim są. Nie wiadomo również, czy ma rodzeństwo.

Dagmara Kaźmierska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Życie prywatne Dagmary Kaźmierskiej od zawsze budziło zainteresowanie. Przez wiele lat związana była z Pawłem Kaźmierskim, który był pierwszym i jedynym mężem kobiety. Para poznała się gdy Dagmara miała 19 lat i spędziła ze sobą 23 lata. Ich małżeństwo zakończyły wyroki więzienia – zarówno dla Dagmary za sutenerstwo, jak i dla Pawła, który został skazany za zabójstwo. Choć małżeństwo było pełne przemocy Dagmara Kaźmierska niejednokrotnie powiedziała, że Paweł był mężczyzną jej życia. Obecnie nie jest z nikim związana a mężczyzna, z którym jest często widywana – Jacek – jest tylko jej przyjacielem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan

Każda osoba, która śledziła Dagmarę Kaźmierską w programie “Królowe życia” wie doskonale, że kobieta jest matką a macierzyństwo odgrywa dla niej niezwykle ważną rolę. Dagmara Kaźmierska jest matką Conana – dorosłego już mężczyzny. Dziecko to jest owocem miłości z jej pierwszym, byłym już mężem Pawłem Kaźmierskim. Conan jest jedynakiem i oczkiem w głowie swojej znanej matki. Chłopak interesuje się siłownią, aktywnie działa w social mediach i często kłóci się ze swoją matką, choć jednocześnie obdarza ją ogromnym uczuciem. Dla Dagmary Kaźmierskiej najgorszym czasem jaki przeżyła była właśnie rozłąka z synem wynikająca z konieczności odbycia kary więzienia.

Dagmara Kaźmierska – czy działa w internecie?

W dzisiejszych czasach obecność w sieci jest warunkiem koniecznym dla utrzymania swojej popularności. Dagmara Kaźmierska doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też jest obecna w social mediach. Posiada swoje konta na najważniejszych portalach takich jak Facebook czy Instagram. Na Instagramie obserwuje ją obecnie 1,1 miliona osób co jest naprawdę spektakularnym wynikiem. Często publikuje tam swoje zdjęcia, fotografie z synem czy relacje z podróży. Podobnie robi także na Facebooku. Jej fanowską stronę obserwuje obecnie 225 tysięcy użytkowników Facebooka. Posiada także swoje konto na Tik Toku, gdzie prowadzi transmisje na żywo, podczas których rozmawia z fanami jak również prezentuje kreacje sprzedawane przez jej butik.

Dagmara Kaźmierska – ciekawostki z życia

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność a widzowie zdają się wybaczyć jej niechlubne poczynania w przeszłości. Nie da się jednak ukryć, że mieszkańcy Kłodzka – miasta z którego pochodzi celebrytka mają o niej zupełnie inne zdanie. Wszyscy doskonale kojarzą ją z przestępczej działalności i niestety, nie są w stanie o niej zapomnieć. W lokalnych mediach tego miasta wciąż możemy znaleźć nieprzychylne komentarze. Nie da się jednak ukryć, że kontrowersyjna właścicielka butiku nie musi się nimi przejmować prowadząc swoje kolorowe życie z dala od rodzinnego miasta.