Konserwatywna Doda przyznała, ilu miała partnerów seksualnych! “Tylko” tylu?

Dziś na swoim profilu Doda zamieściła serię zmysłowych zdjęć, które mają zapowiadać nowy, tajemniczy projekt.

Zamieściła też intrygujący wpis:

 

Ludzie kochani‼️❤️‍🔥🔥jak bym chciała Wam powiedzieć co się będzie działo ☄️a nie mogę ⚡️NIE ZGADNIECIE NIGDY …nawet nie próbujcie 😬

 

Wyzywające zdjęcia były szeroko komentowane, więc w kolejnym wpisie Doda wyjaśniła, że jest to tylko jej wizerunek i forma ekspresji.

 

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała. (…)

Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności…💅🏼

– zapewniała.

 

doda
https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

Przy okazji zdradziła też, ilu miała partnerów. Oficjalnie wiadomo, że gwiazda była związana z niejakim Damianem, a następnie Radosławem Majdanem, Adamem Darskim, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem i Emilem Stępniem. Ostatnio pojawiły się też plotki na temat związku z Max’em Hodges’esem, a wokalistka wydała oświadczenie w tej sprawie [tutaj].

 

Ilu zatem mężczyzn miała Doda?

 

Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące” (śmiech).Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk.

– przyznała skromnie.

 

Jak więc widać, zdaniem Dody posiadanie do dziesięciu partnerów jest „żenujące”.

 

https://www.instagram.com/p/CRx8uyqBamu/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.