35-letnia MATKA próbowała sprzedać DZIEWICTWO swojej nastoletniej CÓRKI. W SZOKUJĄCYM nagraniu przyznała się, że robiła to tylko dla PIENIĘDZY (wideo)

Ciężko zrozumieć jak strasznych rzeczy są w stanie dokonać ludzie w celu uzyskania korzyści materialnych. Niedawno Rosją wstrząsnęła bulwersująca historia 35-letniej matki, która dla uzyskania ogromnych pieniędzy była gotowa pohańbić swoją 13-letnią córkę. Kobieta w specjalnym nagraniu wideo sama się do tego przyznała.

 

 

 

Irina Gladkikh wraz ze swoją przyjaciółką została zatrzymana przez policjantów na lotnisku w Moskwie, gdzie przyleciała z rodzinnego Czelabińska. Kobiety wybrały się tam, aby dogadać transakcję za pierwszy seks z córką 35-latki, którego kwota miała wynosić półtora miliona rubli, czyli około 90 tysięcy złotych. Niczego nieświadoma wyrodna matka nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Funkcjonariusze od dłuższego czasu śledzili jej aktywność w sieci, dlatego w tym celu zaplanowali prowokację.

 

 

Jeden z nich podawał się za wpływowego biznesmena, który obiecał jej zapłatę za dziewictwo 13-latki. Wyrodna matka trafiła w ich ręce tuż po tym jak podpisała umowę z podstawionym “klientem” i otrzymała od niego gotówkę. Kobieta została oskarżona o handel ludźmi i grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności. W sieci pojawiło się nagranie, na którym Rosjanka przyznaje się do winy i podaje powód swojego zachowania.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=F4trOvu0SLA

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *