DODA ciągle w FORMIE! Przyznała się, co najdziwniejszego miała w ustach i co sprawia jej przyjemność! Zobacz ostre wypowiedzi RABCZEWSKIEJ! (wideo)

Doda przez kilkanaście lat swojej kariery stara się trzymać ten sam fason osoby wulgarnej, ale szczerej do bólu. Chociaż i tak bardziej panuje nad językiem niż jak miała 20 lat, nadal zaskakuje ostrymi wypowiedziami! Ostatnio brała udział w “Przesłuchaniu”, gdzie pokazała, że Doda się nie zmienia!

 

Pytani były sformułowane za pomocą słów piosenek lub brzmiące dwuznacznie. Piosenkarka nie dała się wciągnąć w żadne podteksty. O czym świadczą choćby pytania typu:

 

“Ogórek ze skórką czy bez skórki”; “Walenie czy delfiny? Dlaczego?” “Czego masz więcej majtek czy skarpetek?”; “Najdziwniejsza rzecz jaką miałaś w ustach?”

 

Dzięki temu wiemy, że najdziwniejsza rzeczą w ustach były owoce morza i woli delfiny bo “podobno gwałcą ludzi”.

 

Doda odpowiadała nie wchodząc na dwuznaczne tematy, czym zapewne zawiodła swoich hejterów, ale za to nie pozbawiła swoich wypowiedzi poczuciem humoru. Gwiazda nie dała się sprowokować, ale i tak momentami jej odpowiedzi były dość ostre.

 

Zobacz wideo:

 

źródło: youtube.com, eskaTV

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *