Czy Max Hodges to nowy chłopak Dody? Wokalistka wydała oświadczenie!

W ostatnich dniach na instagramowych profilach Dody oraz Max’a Hodges’a pojawiały się nagrania ze wspólnie spędzanego czasu.

Widać było, że Doda i Max Hodges są w bardzo dobrej komitywie. Wiadomo jednak, że przyjaźń damsko-męska jest niemal niemożliwa, a dodatkowe wątpliwości budziło to, że wokalistka jest właśnie w trakcie rozwodu z Emilem Stępniem. Dodając dwa do dwóch, wysnuto wniosek, że Max Hodges jest nowym chłopakiem polskiej gwiazdy.

 

doda, nowy chłopak, Max Hodges
https://www.instagram.com/cruelhandmax/

 

I choć to sama Doda dała przyczynek do plotek, to teraz postanowiła zaprzeczyć, by coś łączyło ją z Maxem:

 

Ufamy pozorom i własnym domysłom, wierząc w plotki CZĘSTO RANIĄC. Wiem i rozumiem że niektórzy za wszelką cenę chcieliby bym była od razu w związku…ale tak to nie działa. Jestem TERAZ szczęśliwa ciesząc się życiem -po prostu. I jeszcze minie wiele czasu zanim zechce je z kimś dzielić .

– twierdzi.

 

Dodatkowo wokalistka rzuciła niepokojącą aluzję co do małżeństwa z Emilem. Sądząc z tego, co napisała, można wnioskować, że w jej życiu stało się coś bardzo złego:

 

za mną naprawdę trudne chwile.I pamietajcie,że nie wszystko jest takie na jakie wygląda.UPŁYNIE WIELE CZASU ZANIM PODZIELĘ SIĘ Z WAMI moją historią. O ile w ogóle to zrobię🌓bo ludzie są gotowi wierzyć we wszystko tylko nie w prawdę

 

Cóż, czekamy z niecierpliwością na kolejne rewelacje!

 

>>>Michał Szpak ma na paznokciach rysunki genitaliów! (FOTO)

 

https://www.instagram.com/p/CRf_ViQBY2p/

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.