Doda zakpiła ze swoich nieudanych małżeństw. Zobacz CO zrobiła na Tik Tok’u!

Mężatką była dwa razy tj. z Radkiem Majdanem (w latach 2005-2008) oraz z Emilem Stępniem (od 2018 r.) z którym jest w trakcie rozwodu. Jednak Doda miała też kilka innych poważnych związków.

Piosenkarka w latach 2009-2011 była partnerką Adama Darskiego (Nergala). Doda była też zaręczona z choreografem Błażejem Szychowskim, a później z Emilem Haidarem, jednak do małżeństwa nie doszło. Tak więc wokalistka miała wielu partnerów i sama szczerze przyznała, ilu ich było [tutaj].

 

Obecnie gwiazda rozwodzi się z Emilem Stępniem i jak przyznała w wywiadzie dla “Wprost”, sama też bierze odpowiedzialność za niepowodzenie tego małżeństwa:

 

Poza tym to ja sama wykreowałam postać Emila, taką, jaką ja sama widziałam przez dłuższy czas. Fajnego, uczciwego faceta, chodzącego do kościoła, dobrego i kochanego, stroniącego od alkoholu, nie homofoba. [więcej tutaj]

 

Jednak zamiast płakać nad losem, Doda postanowiła zażartować ze swoich małżeńskich porażek. Na Tik Tok’u zamieściła filmik, na którym razem z Max’em Hodges’em odgrywają parę zakochanych.

 

https://www.tiktok.com/@doda

 

Max wręcza Dodzie pudełeczko w kształcie serca (w domyśle z pierścionkiem zaręczynowym) i mówi:

 

Well baby, I went down and got it for you

[Cóż kochanie, zszedłem na dół i kupiłem to dla ciebie]

 

Aww, you shouldn’t have

[Ach, nie musiałeś]

– odpowiada wokalistka i puszcza oczko, a wtedy słyszymy:

Oops, I did it again

[Ups znowu to zrobiłam]

 

Oczywiście tekst, to lecąca w tle piosenka Britney Spears “Oops!…I Did It Again”. Tym samym Dorota Rabczewska zażartowała, że znowu TO zrobiła, czyli przyjęła zaręczyny. 

 

@doda

Ups

♬ dźwięk oryginalny – Doda

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.