Aktor serialu “Barwy Szczęścia” ujawnił, CO zrobił z synem. “Jestem zupełnie inni niż wszyscy celebryci 😊”

Konrad Skolimowski od 2018 roku gra serialu “Barwy Szczęścia”. Znany jest także z ról w produkcjach “Dziewczyny ze Lwowa”, “Echo Serca” czy “Klan”.

Poza aktorstwem 25-letni Konrad Skolimowski zajmuje się także muzyką i pod nickiem Skolim śpiewa disco-polo. Jego najbardziej znane utwory to “Moja dama”, “Dawaj Królowo”, “Cały płonę”.

 

 

Prywatnie aktor jest związany z Aleksandrą Sarnecką, z którą ma dwóch synów – niespełna dwuletniego Jasia oraz Antosia, który na świat przyszedł w sierpniu 2021 r.

 

https://www.instagram.com/skolim__/

 

Skolimowski na instagramie pokazał, co zrobił z synem. Ma jednak świadomość, że w naszych czasach jego zachowanie może być uznane za “nietypowe”.

Otóż w niedzielę (21.11.2021) zamieścił zdjęcie z żoną i synami wykonane przy ołtarzu w kościele. Jest to najprawdopodobniej fotografia z chrztu najmłodszej pociechy, bo napisał:

 

Jestem zupełnie inni niż wszyscy celebryci 😊
Kocham moją rodzinę i Polskę ❤️
Jestem dumny z tego że wierze w Boga 😊🇵🇱
#polishboy #me #handsome #thebest

 

Wygląda więc na to, że Konrad Skolimowski ochrzcił Antosia. Internauci nie szczędzili słów podziwu dla zachowania aktora:

 

Brawo ❤️ super, że mamy takie osoby w świecie celebrytów 🔥🔥👏

 

I oto właśnie chodzi, aby być NORMALNYM celebrytą👏 Sława przeminie, rodzina nigdy, Bóg nigdy…wspaniałe, tak trzymaj😍Piękna rodzina

 

Jak ja lubię jak ktoś o tym otwarcie mówi😍 takich ludzi jak my jest niestety coraz mniej😢 wszystkiego dobrego a z Bogiem żyje się lepiej❤️❤️❤️

– pisali pod rodzinną fotografią.

 

>>>Agnieszka Kaczorowska urządziła mężowi urodziny. TO mogło skończyć się tragicznie!

 

https://www.instagram.com/skolim__/

 

https://www.instagram.com/p/CWgbcypIBnH/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.