Pamiętacie Małgorzatę MAIER z pierwszej edycji Big BROTHERA? Teraz wygląda zupełnie inaczej niż 16 LAT temu! (foto)

Pamiętacie Małgorzatę MAIER z pierwszej edycji Big BROTHERA? Teraz wygląda zupełnie inaczej niż 16 LAT temu! (foto)

Małgorzata Maier była jedną z największych gwiazd pierwszej edycji polskiego „Big Brothera”. Celebrytka Dom Wielkiego Brata opuściła jako jedna z ostatnich. Minęło już 15 lat od jej występu w show TVN-u, kobieta przez ten czas zmieniła się nie do poznania.

 

 

 

 

 

Dzięki występowi w „Big Brotherze” Maier zawdzięcza również rozwój swojej kariery. finalistka pierwszego polskiego reality show zyskała sporą rozpoznawalność w naszym kraju. Talent gwiazdy został również doceniony przez stację TVN. Stacja powierzyła jej rolę gospodyni programów „Dom pełen pomysłów” i „Kto was tak urządził.” Jednak obie produkcje spaliły na panewce i nie przyniosły jej oczekiwanego sukcesu.

 

 

 

 

Małgorzata Maier przez ostatnie 15 lat bardzo się zmieniła i mało kto rozpoznałby ją na ulicy. Kobieta niejednokrotnie podkreślała, że żałuje występu w programie, ponieważ zakłócił jej spokojne życie, jakie wcześniej wiodła. Dzisiaj była uczestniczka show wyszła na prostą. Obecnie jest szefową sklepu z odzieżą oraz prowadzi własny blog modowy. Maier jest obecnie dojrzałą kobietą i wygląda jeszcze lepiej niż kiedyś. Internauci docenili jej wygląd i chwalą, że mimo tylu lat wygląda jak nastolatka i olśniewa swoją urodą.

 

 

 

źródła: plejada.pl, foto youtube.com