Syn Aleksandry Nieśpielak miał amputację. “Jak odwinęli opatrunek trzeba było mnie łapać.”

Aleksandra Nieśpielak (49 l.) to aktorka znana z seriali takich jak “Barwy Szczęścia”, “Złotopolscy”, “Ojciec Mateusz” czy “Klan”.

Niestety prawdopodobnie podczas zabawy z kolegami młodszy syn aktorki – Antonii (ur. 2008) – miał wypadek. Aleksandra Nieśpielak na facebooku opisała dramatyczne chwile.

 

https://www.facebook.com/aleksandraniespielak.official

 

14-latek oderwał sobie kciuk, była to więc tzw. urazowa amputacja. Pogotowie wezwali jego koledzy, jednak operatorzy nie chcieli wysłać karetki:

 

Jego koledzy (Filip i Michał) też dzielni nie dali się zbyć operatorowi 112 i przekonali go jednak, aby wysłał pomoc, bo widać kość i kciuk wisi.
Dyskusje z panem, który radził, aby zawinąć w koszulkę i pójść do szpitala, bo mało karetek szybko zweryfikowali, że to zbyt poważnie wygląda. Krew sika na boki, kość na wierzchu, młody leży.

 

W końcu chłopca zawieziono na SOR i wezwano matkę, która wówczas była w Łodzi. Gdy zobaczyła rękę syna, myślała, że zemdleje:

 

Pędziłam ile fabryka dała.
Diagnoza? Urazowa amputacja kciuka. Jak odwinęli opatrunek trzeba było mnie łapać.

 

W kolejnym wpisie Aleksandra Nieśpielak informowała, że kciuk został przyszyty. Aktorka nie zdradziła, jakie są dalsze rokowania co do ręki syna. Była jednak bardzo wdzięczna personelowi szpitala za pomoc, a kolegom syna za bardzo dojrzałe zachowanie.

 

>>>Pracownik pizzerii uratował 5 dzieci! Poruszające nagranie z pożaru!

 

https://www.facebook.com/aleksandraniespielak.official

 

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.