Konflikt w rodzinie Opozdów. Mama Joanny uczyniła znaczący gest!

Od kilku dni z rodziny Opozdów dochodzą niepokojące informacje. Zaczęło się od tego, że tata Joanny Opozdy, Dariusz Opozda poinformował, że jest umierający i przyjął ostatnie namaszczenie.

Mężczyzna obecnie przebywa na Madagaskarze i – jak twierdził – nie ma pieniędzy, by stamtąd wrócić. Żalił się na swoją żonę, a także córki – Joannę Opozdę i Aleksandrę Opozdę – że nie ma od nich żadnej pomocy.

Następnie Dariusz Opozda ujawnił na facebooku wiadomości, jakie otrzymał od Antka Królikowskiego. Aktor pisał między innymi o zastraszaniu Joanny Opozdy i nasyłaniu na nią “bandytów w BMW” [więcej na ten temat tutaj]

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Później głos zabrała także mama Joanny Opozdy – Małgorzata. Na swoim facebookowym profilu poinformowała, że Dariusz Opozda zostawił ją dla młodej dziewczyny, z którą jest właśnie na Madagaskarze. Zdradziła też, że wypadek Dariusza wcale nie polegał na upadku z balkonu, tylko zdarzył się podczas jazdy motocyklem właśnie z tą kobietą.

Co więcej zaprzeczyła twierdzeniom męża, że nie ma za co wrócić do domu, bo Dariusz Opozda dostał od rodziny kilka pokaźny przelewów.  Poprosiła także o uszanowanie spokoju jej córki Joanny, która jest w ciąży.

 

Ta wymiana wiadomości i komunikatów za pomocą facebooka miała miejsce w niedzielę. Teraz jednak Małgorzata Opozda zrobiła znaczący gest – usunęła swój wpis z Facebooka. To samo ze swoją wiadomością zrobił Dariusz Opozda.

Czyżby małżonkowie podjęli rozmowy na prywatnym gruncie?

 

>>>Ale gafa! Aleksandra Kwaśniewska dostała szokującą propozycję reklamową!

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.