Alek Baron już po ślubie? Sandra Kubicka dodała znaczący podpis!

Alek Baron czyli Aleksander Milwiw-Baron (38 l.) to muzyk i członek zespołu Afromental.

Życie prywatne, jakie prowadzi Alek Baron jest dosyć bogate. Spotykał się już z Katarzyną Grabowską, Czariną Russell, Aleksandrą Szwed, Julią Wieniawą i Blanką Lipińską. W październiku 2021 r. Baron i Sandra Kubicka poinformowali, że są parą.

 

Modelka jest zachwycona swoim ukochanym i pisała na instagramie:

 

Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy… dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć.

 

Z tej miłości Kubicka postanowiła nawet upodobnić się do Barona i zafundowała sobie podobną do niego fryzurę [zobacz tutaj].

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

Z kolei dziś na jej profilu pojawiło się video, gdzie modelka pyta Alka o zapach odżywki z jej własnej firmy. Baron stwierdził, że jest ona bezwonna, a zachwycona Sandra Kubicka nagranie podpisała:

 

Mąż troll to skarb

 

I oznaczyła Alka Barona. Czyżby zatem byli już po ślubie? Czy tylko pieszczotliwie mówią do siebie per mąż i żona?

 

Na profilu muzyka nie ma żadnej informacji na ten temat. Alek jednak nagrał video na którym mówi, że wybierają się z “Sandy” na “wakajki” i że bardzo się “jara”.

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

 

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.